Widok listy

Eksperci Medidesk na Curatio

Już 23 i 24 września przedstawiciele Medidesk wezmą udział w Międzynarodowych Targach Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej – CURATIO. Wydarzeniu w całości poświęconemu tematyce uzdrowiskowej, beauty i wellness.

Curatio to konferencja dla wszystkich osób szukających metod i sposobów na rozwój i promocję usług medycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

Podczas wydarzenia eksperci Medidesk Katarzyna Nowacka i Artur Sznek poprowadzą prelekcję w temacie nowych technologii, które na co dzień mogą wspierać placówki medyczne. Uczestnicy prelekcji dowiedzą się m.in. jaką rolę pełni zespół rejestracji medycznej w sprzedaży usług leczniczych oraz jak można zautomatyzować jego pracę.

Wszystkich uczestników konferencji zapraszamy do stoiska nr 2, na prezentację możliwości Medidesk – narzędzia, dzięki któremu można zwiększyć sprzedaż i efektywność w pozyskiwaniu pacjentów.  

Więcej o targach na https://curatio.pl/

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się