Specjalista  ds. wdrożeń

Usługi medyczne to sektor wymagający odpowiedniego i profesjonalnego podejścia. Aktualnie, do naszego zespołu w Medidesk poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne
  • Pracę w miłym, zgranym zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Znajomość na poziomie administracyjnym min. dwóch systemów abonenckich IP
  • Wiedza na temat technologii VoIP, pozwalająca na sprawne analizowanie problemów na łączach
  • Znajomość technologii, standardów i systemów będących składową sieci IP
  • Znajomość technologii sieci LAN/WAN
  • Zdolności w lokalizowaniu i diagnozowaniu problemów sieci
  • Zainteresowanie rynkiem i nowymi rozwiązaniami IT

Obowiązki:

  • Administracja abonenckimi systemami telekomunikacyjnymi
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań telekomunikacyjnych opartych o centrale abonenckie
  • Obsługa techniczna partnerów i klientów
  • Czynny udział w nowych projektach związanych z systemami telekomunikacyjnymi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektami
  • Szkolenia klientów i partnerów

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać przez poniższy formularz na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Smartmed Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Smartmed Sp. z o.o.) do kontaktu ze mną w celu realizacji procesu rekrutacji.

Potrzebujesz
więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Smartmed Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!