Digital Marketing Specialist

Medidesk to aplikacja typu SaaS, dedykowana branży medycznej. Kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Z Medidesk korzysta ponad 350 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dołącz do naszego zespołu! Obecnie poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Digital Marketing Specialist.

Medidesk

Opis stanowiska

– Planowanie, wdrażanie i optymalizacja płatnych kampanii digitalowych, nastawionych na generowanie leadów (nadzór nad pracą agencji reklamowej w obszarze Google Ads, Linkedin Ads i FB Ads)

– Wdrażanie automatyzacji akcji marketingowych w obszarze B2B

– Analizowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności kampanii oraz przygotowywanie rekomendacji dotyczących optymalizacji skuteczności kampanii

– Współtworzenie i wdrażanie strategii zarządzania leadami

– Usprawnienie działania CRM i narzędzi Marketing Automation w zakresie segmentów, profili klientów i konfiguracji kampanii

– Udział w planowaniu i realizacji innych działań digital marketingowych

Wymagania

– Min. 2 lata doświadczenia w marketingu (chętnie digital marketing)

– Doświadczenie w realizacji kampanii e-mailingowych

– Kompetencje analityczne, dobra znajomość MS Excel

– Doświadczenie w automatyzacji w obszarze marketingu

– Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
– pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze,
– możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej,
– biuro w willi na Żoliborzu z pięknym ogrodem i stacją metra w odległości około 400 m,
– przyjazną atmosferę w oparciu o partnerskie relacje i wspólne inicjatywy (wyjazdy i wyjścia integracyjne, grill w ogrodzie),
– brak rutyny w codziennej pracy  (dynamicznie dostosowujemy rozwiązania do potrzeb naszych klientów, jesteśmy otwarci na reorganizację zespołów i współpracę między nimi).

Czym możemy Cię zaskoczyć?

Elastyczny czas pracy
Nowoczesne biuro
Dogodna lokalizacja
Eventy integracyjne
Szkolenia

Jeżeli widzisz się w naszym zespole, wyślij nam CV

Napisz również kilka słów o sobie poprzez formularz poniżej lub na adres kariera@medidesk.pl