Online Marketing Manager

Medidesk to aplikacja typu SaaS, dedykowana branży medycznej. Kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Z Medidesk korzysta ponad 300 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dołącz do naszego zespołu! Obecnie poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Online Marketing Manager.

Medidesk

Opis stanowiska

– realizacja projektów digital marketingowych, w szczególności w zakresie lead generation oraz lead nurturing,
– nadzór nad realizacją kampanii internetowych, głównie Google Ads i Facebook Ads,
– koordynacja pracy grafika, programisty, copywritera, innych podwykonawców,
– zarządzanie stroną internetową medidesk.pl (update, dodawanie contentu),
– tworzenie landing pages w edytorze Landingi.com,
– samodzielne tworzenie krótkich treści produktowych i promocyjnych,
– aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania ruchu,
– pomiar i raportowanie efektów prowadzonych działań.

Wymagania

– minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
– orientacja na wynik i realizację celów,
– dobre umiejętności zarządzania projektami oraz sobą w czasie,
– duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
– pomysłowość, zaangażowanie, entuzjazm,
– dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
– doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, innymi podwykonawcami.

Mile widziane:

– doświadczenie w marketingu B2B,
– zainteresowania związane z nowymi technologiami,
– doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych kanałów w mediach społecznościowych,
– znajomość obsługi narzędzi: GetResponse, Landingi.com, Senuto, Facebook Ads, Google Ads, Basecamp.

Oferujemy

– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
– pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze,
– możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej,
– biuro w willi na Bielanach z pięknym ogrodem i stacjami metra w odległości około 400 metrów,
– przyjazną atmosferę w oparciu o partnerskie relacje i wspólne inicjatywy (wyjazdy i wyjścia integracyjne, grill w ogrodzie),
– brak rutyny w codziennej pracy  (dynamicznie dostosowujemy rozwiązania do potrzeb naszych klientów, jesteśmy otwarci na reorganizację zespołów i współpracę między nimi).

Co więcej możemy Ci zaproponować?

Opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Nowoczesne biuro
Dogodna lokalizacja
Eventy integracyjne

Jeżeli widzisz się w naszym zespole, wyślij nam CV

Napisz również kilka słów o sobie poprzez formularz poniżej lub na adres kariera@medidesk.pl

Prosimy, aby dokument CV zawierał następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV

Maksymalna wielkość pliku to 10MB

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk