Dołącz do nas

Graphic Designer

Warszawa

Poszukujemy do naszego zespołu graphic designer’a, lubiącego działać w środowisku startupowym. Jeśli czujesz się dobrze w tematach technologicznych powiązanych z obszarem Healthcare, daj się nam poznać!

Dlaczego my?

Medidesk to firma, w której klimat tworzą nietuzinkowi i zaangażowani we wspólny sukces ludzie. Jesteśmy dynamiczni, odpowiedzialni i pełni zapału do rośnięcia w siłę na rynku krajowym i zagranicznym. Każdego dnia życzliwie wspieramy się, pracując na sukces naszych klientów. U nas możesz spełniać się zawodowo, wykorzystując swój największy potencjał.

Twoje zadania

  • Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych (prezentacje sprzedażowe PPT, prezentacje na konferencje, raporty biznesowe foldery, white papers, strona internetowa, landing page, Social Media, reklamy, mailingi, newslettery, banery),
  • Projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (plakaty, ulotki, standy),
  • Przygotowywanie projektów infografik, ilustracji graficznych,
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych,
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, In Design) oraz Acrobat,
  • Dobra znajomość sfery digital,
  • Umiejętność poruszania się w zakresie DTP,
  • Chęć do śledzenia wszelkiego rodzaju nowości,
  • Znajomość zasad typografii,
  • Znakomita organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie,
  • Dodatkowym atutem będą umiejętność robienia zdjęć i ich obróbka, oraz umiejętność montażu materiałów video i przygotowywania prostych animacji.

Korzyści dla Ciebie

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość współtworzenia i unikalnych, złożonych projektów, m.in. w obszarach digital oraz DTP, również na rynki zagraniczne,
  • Codzienną współpracę z otwartymi ludźmi, którzy przy okazji są zespołem specjalistów,
  • Szybki rozwój osobisty i merytoryczny,
  • Doskonała atmosferę pracy w biurze na warszawskich Bielanach (z ogrodem),
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Możliwość pracy zdalnej gdy wymaga tego sytuacja.

Jeżeli widzisz się w naszym zepsole, wyślij nam CV
i kilka słów o sobie poprzez formularz poniżej lub na adres kariera@medidesk.pl

Dołącz do CV klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych
w celu przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Smartmed Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.”

Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Smartmed Sp. z o.o.) jedynie do kontaktu ze mną.
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Smartmed Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa, tel. 22 250 08 50.
2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.
3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.
4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.
5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.
7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

* pola wymagane
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie.

Zostaw numer,
oddzwonimy!
Zadaj pytanie