Młodszy Specjalista ds. HelpDesk

Usługi medyczne to sektor wymagający odpowiedniego i profesjonalnego podejścia. Aktualnie rozwijamy swój zespół i poszukujemy ambitnych, samodzielnych osób, które chciałyby do nas dołączyć.

Jeśli szukasz pracy na stałe, pracodawcy, który docenia każdego pracownika oraz lubisz telefoniczny kontakt z klientem – dołącz do naszego zespołu!

Medidesk

Opis stanowiska

– Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników i rejestracja w systemie,
– Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji,
– Telefoniczna, zdalna lub osobista pierwsza linia wsparcia,
– Rozwiązywanie problemów użytkowników,
– Koordynowanie pracy działu Technicznego.

Wymagania

– Wysokiego poziomu komunikatywności,
– Łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
– Otwartości na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy,
– Doświadczenia w obsłudze Klienta,
– Znajomości obsługi pakietu Microsoft Office,
– Umiejętności rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT,
– Punktualności oraz terminowego wykonywanie powierzonych czynności,
– Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
– Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
– Inicjatywy, kreatywności i otwartości na nowe rozwiązania,
– Samodzielności w działaniu,
– Umiejętność analitycznego myślenia,
– Znajomości zagadnień związanych z sieciami komputerowymi i VoIP (będzie dodatkowym atutem),
– Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie średnio zaawansowanym  (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

– Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
– Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
– Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze,
– Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
– Przyjazny klimat biura na warszawskich Bielanach, niedaleko stacji metra,
– Wyposażoną kuchnię z ekspresem do kawy, kawą, herbatą i innymi firmowymi zakupami.

Co więcej możemy Ci zaproponować?

Elastyczny czas pracy
Nowoczesne biuro
Dogodna lokalizacja
Eventy integracyjne

Jeżeli widzisz się w naszym zespole, wyślij nam CV

Napisz również kilka słów o sobie poprzez formularz poniżej lub na adres kariera@medidesk.pl

Prosimy, aby dokument CV zawierał następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV

Maksymalna wielkość pliku to 10MB

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk