Tajemniczy Pacjent/Klient

Jesteśmy firmą rozwijającą aplikację typu SaaS do zarządzania i obsługi zgłoszeń pacjentów w placówkach leczniczych na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszych technologii na rynku.

Obecnie poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Tajemniczego Klienta/Pacjenta, polegającego na badaniu jakości telefonicznej i mailowej obsługi pacjenta.

Medidesk

Opis stanowiska

–  badanie jakości obsługi klienta/pacjenta: aktywności telefoniczne, mailowe, social media,
– współpraca z opiekunem w sprawie wykonywanych działań,
– uzupełnianie ankiet.

Wymagania

– dostęp do komputera oraz internetu,
– komunikatywność,
– spostrzegawczość i dociekliwość,
– odpowiedzialność i sumienne podejście do przyjętych zleceń.

Oferujemy

– udział w ciekawych badaniach i możliwość poznania standardów obsługi klienta,
umowę cywilno-prawną,
– pracę w pełnym wymiarze, w tym pracę zdalną po okresie szkoleniowym, który wiąże się z pracą stacjonarną w biurze,
– stałe wynagrodzenie,
– siedzibę firmy blisko stacji metra Słodowiec,
– przyjazną atmosferę w pracy,
– wyposażoną kuchnię z ekspresem do kawy, przysmakami homemade (którymi częstujemy się wzajemnie), kawą, herbatą i innymi firmowymi zakupami.

Co więcej możemy Ci zaproponować?

Opieka medyczna
Elastyczny czas pracy
Nowoczesne biuro
Dogodna lokalizacja
Eventy integracyjne

Jeżeli widzisz się w naszym zespole, wyślij nam CV

Napisz również kilka słów o sobie poprzez formularz poniżej lub na adres kariera@medidesk.pl

Prosimy, aby dokument CV zawierał następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby wysłać zgłoszenie, wybierz plik ze swoim CV

Maksymalna wielkość pliku to 10MB

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk