Małgorzata Jarzębska Dyrektor Generalny Allenort

„Aplikację Medidesk używamy od niespełna 2 lat. Dzięki niej udało się nam utworzyć kompleksową obsługę połączeń telefonicznych oraz kontaktów z potencjalnym pacjentem w naszych Centrach Terapii i w szpitalu. Dodatkowo pozwoliła na szybką łączność pomiędzy placówkami.

Dzisiaj nasza kadra zarządzająca i pracownicy recepcji nie wyobrażają sobie pracy bez aplikacji Medidesk. Stała się ona jednym z podstawowych narzędzi do pracy w recepcjach, a dla kadry kierowniczej świetnym narzędziem z jednej strony do oceny efektywności pracy jak i jej usprawnienia tak, aby jak najwięcej telefonów niosło za sobą umówioną wizytę oraz aby grafik pracy recepcji był jak najbardziej optymalny.

Wszyscy wiemy, że nieodebrany telefon to potencjalna strata klienta.”

Zobacz referencje

Kliniki Terapii ALLENORT to rozbudowana sieć wysokospecjalistycznych poradni o profilu psychiatrycznym umożliwiająca ambulatoryjne leczenie i diagnostykę wszystkich zaburzeń psychicznych, a także psychoterapię, pomoc psychologiczną, interwencję kryzysową, testy psychologiczne i neuropsychologiczne, badania laboratoryjne, diagnostykę obrazową oraz konsultacje lekarzy innych specjalności.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk