Monika Mikulska Dyrektor Zarządzająca Ameds

„Odkąd wdrożyliśmy Medidesk w naszych placówkach po prostu czujemy się pewniej: stały, bieżący dostęp do danych o ruchu telefonicznym pozwala na efektywne jego kontrolowanie, a generowane przez Medidesk raporty są nieocenioną pomocą m.in. w planowaniu czasu pracy Infolinii i Recepcji.

Dzięki raportom mamy też możliwość monitorowania przebiegu i rezultatów naszych działań marketingowych. Mamy do dyspozycji konkretne dane, a nie szacunki i założenia teoretyczne – i to jest prawdziwa wartość systemu Medidesk.”

 

 

 

Zobacz referencje

Centrum medyczne AMEDS to 2 placówki zlokalizowane w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim oferujące swoim pacjentom podstawowe i specjalistyczne konsultacje lekarskie dla osób dorosłych.
Placówki AMEDS świadczą szeroki zakres usług od konsultacji psychologicznych przez badania ultrasonograficzne i diagnostykę na chirurgii ogólnej, naczyniowej i urochirurgii kończąc. Ameds to klinika specjalizująca się dodatkowo w diagnostyce i leczeniu zaburzeń metabolicznych oraz posiadająca specjalną ofertę medyczną dla mężczyzn.
Dowiedz się więcej