Monika Mikulska Dyrektor Zarządzająca Ameds

„Odkąd wdrożyliśmy Medidesk w naszych placówkach po prostu czujemy się pewniej: stały, bieżący dostęp do danych o ruchu telefonicznym pozwala na efektywne jego kontrolowanie, a generowane przez Medidesk raporty są nieocenioną pomocą m.in. w planowaniu czasu pracy Infolinii i Recepcji.

Dzięki raportom mamy też możliwość monitorowania przebiegu i rezultatów naszych działań marketingowych. Mamy do dyspozycji konkretne dane, a nie szacunki i założenia teoretyczne – i to jest prawdziwa wartość systemu Medidesk.”

 

 

 

Zobacz referencje

Centrum medyczne AMEDS to 2 placówki zlokalizowane w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim oferujące swoim pacjentom podstawowe i specjalistyczne konsultacje lekarskie dla osób dorosłych.
Placówki AMEDS świadczą szeroki zakres usług od konsultacji psychologicznych przez badania ultrasonograficzne i diagnostykę na chirurgii ogólnej, naczyniowej i urochirurgii kończąc. Ameds to klinika specjalizująca się dodatkowo w diagnostyce i leczeniu zaburzeń metabolicznych oraz posiadająca specjalną ofertę medyczną dla mężczyzn.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk