Jacek Gołędowski Manager ds. sprzedaży i marketingu Centrum CBT

„Analizując ruch pacjentów w naszym ośrodku na przestrzeni miesięcy, mieliśmy świadomość, że wielu potencjalnych pacjentów kontaktuje się z centrum nie tylko w godzinach pracy placówki, ale również poza nimi. Wynikało to głównie ze specyfiki niektórych świadczonych przez CBT usług jak np. terapie indywidualne. Stanęliśmy przed wyzwaniem, jak umożliwić kontakt z naszym centrum potencjalnym pacjentom poza godzinami pracy placówki, gdy rejestratorki nie mogły fizycznie odebrać dzwoniących telefonów. Nie chcieliśmy pozostawiać żadnego pacjenta bez pomocy. Potrzebowaliśmy narzędzia, które usprawni pracę naszej rejestracji i pozwoli efektywnie zarządzać ruchem pacjentów o każdej porze dnia i nocy.

Specjaliści z Medidesk po przeanalizowaniu naszych potrzeb komunikacyjnych zaproponowali nam rozwiązania, które po wprowadzeniu w życie, sprostały naszym oczekiwaniom.
W ramach współpracy z Medidesk Centrum CBT zdecydowało się na „odświeżenie” strony internetowej oraz zastosowanie interaktywnej komunikacji z pacjentem na zasadzie wbudowanych formularzy kontaktowych w stronę internetową. Pozwoliło to nam na optymalizację nie tylko działań komunikacyjnych, ale także i marketingowych.

Dzięki dedykowanym formularzom kontaktowym wiedzieliśmy dokładnie, z jakim problemem kontaktuje się pacjent i w jaki sposób możemy mu pomóc. Nasza rejestracja medyczna została wyposażona dodatkowo w dostęp do aplikacji Medidesk i po krótkim przeszkoleniu była gotowa na obsługę naszych pacjentów zgodnie z najwyższymi standardami pracy rejestracji.

Po wdrożeniu aplikacji Medidesk w naszym ośrodku zyskaliśmy nie tylko większą ilość pacjentów ale przede wszystkim usprawniliśmy komunikację i obsługę zgłoszeń oraz zyskaliśmy narzędzie do sprawnego monitorowania ruchu pacjentów.”

Zobacz case study Zobacz referencje

Centrum CBT to ośrodek, skupiony na psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W ramach naszego ośrodka prowadzimy Szkołę Psychoterapii dla psychologów i psychiatrów, poradnię psychoterapeutyczną dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, a także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W ramach CBT funkcjonuje również wydawnictwo wydające specjalistyczne czasopismo poświęcone terapii poznawczo-behawioralnej.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk