Jacek Olszewski Właściciel Centrum Medycznego Arnica

„Decydując się na wdrożenie MediBota do obsługi zapisów na szczepienia przeciw COVID-19, zwiększyliśmy nie tylko efektywność pracy całego naszego zespołu rejestracji, ale także zyskaliśmy automatyczną i kompleksową obsługę polegającą na przeprowadzeniu pacjenta przez cały proces rejestracji na szczepienie.

Wirtualny asystent głosowy od Medidesk to idealne narzędzie do odciążenia każdej rejestracji medycznej oraz do usprawnienia komunikacji w przypadku powtarzalnych sytuacji, których przebieg można zapisać według ściśle ustalonych i wyznaczonych reguł.”

Zobacz referencje

Centrum Medyczne ARNICA to przychodnia z 10-letnim doświadczeniem w udzielaniu świadczeń zdrowotnych pacjentom podwarszawskich Starych Babic. Centrum stanowi 14 poradni specjalistycznych i pracownia diagnostyczna.

CM ARNICA oprócz przywracania zdrowia pacjentów w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oferuje dodatkowo usługi z zakresu rehabilitacji i fizykoterapii leczniczej oraz diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej.

Placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczonym 70-osobowym personelem, dzięki którym oferuje usługi najwyższej jakości. Myśl przewodnia przyświecająca placówce to „Zdrowie Pacjenta – najważniejszą wartością”.

Dowiedz się więcej