Tomasz Wiliński Centrum Rehabilitacji Sportowej

„Wdrożenie Medidesk wraz z telefonią internetową VoIP do naszej placówki ułatwiło nam bieżący monitoring historii kontaktów telefonicznych z naszą placówką oraz pozwoliło na usprawnienie i zoptymalizowanie pracy całego zespołu rejestracji.

Panel do obsługi zgłoszeń w aplikacji umożliwia naszej rejestracji szybką i systematyczną reakcję na połączenia nieodebrane. Każdy kontaktujący się z naszą placówką pacjent, dzięki wprowadzeniu przez ekspertów Medidesk dobrych standardów obsługi pacjenta m.in oddzwaniania na wszystkie nieodebrane połączenia telefoniczne, nie pozostaje bez odpowiedzi.

Polecam aplikację Medidesk każdej placówce, dla której dobro pacjenta i profesjonalna obsługa jest najważniejsza”.

Centrum Rehabilitacji Sportowej zapewnia szeroki zakres usług od diagnostyki obrazowej, przez konsultację i leczenie, po rehabilitację, konsultacje psychologiczne oraz dietetyczne. Centrum tworzą doświadczeni specjaliści z zakresu ortopedii, fizjoterapii oraz diagnostyki USG. W Centrum Rehabilitacji Sportowej wykonywane jest szerokie spektrum testów i badań mających na celu zapobieganie urazom, jak również szybsze osiąganie lepszych rezultatów treningowych. Ośrodek dysponuje specjalistycznym sprzętem diagnostycznym dostępnym w zaledwie w kilku ośrodkach w Polsce.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk