Agata Ostrzycka Manager Dental Clinic Józefów

„Postanowiliśmy skorzystać z Medidesk, ponieważ zauważyliśmy w rejestracji naszej placówki powtarzające się utrudnienia komunikacyjne. Zmieniające się na dyżurach osoby (5 osób), przekazywały sobie informacje słownie i pisemnie (zeszyty, papierowe karteczki). Natomiast Medidesk pozwala optymalizować pracę rejestratorek poprzez możliwość zapisywania ważnych informacji w notatkach, które nigdy się nie gubią – są przypisane do pacjentów w chmurze i są dostępne w panelu na ekranie monitora w każdym momencie.

Osoba, która loguje się na swojej zmianie, nie musi martwić się o to, czy informacja od poprzedniej rejestratorki nie zgubi się. Każda z upoważnionych osób ma dostęp do “historii” notatek.

Jednym z najważniejszych aspektów korzystania z aplikacji Medidesk, była dla nas możliwość rozpoznania pacjenta – tego już umówionego lub tego, który pierwszy raz próbuje się z nami skontaktować i umówić na wizytę. Oddzwonienie do pacjenta jest banalnie proste i aplikacja motywuje rejestrację do wykonania tego działania. Poprzez funkcję rozpoznawania stałego pacjenta, możemy lepiej przygotować się do rozmowy i np. zwrócić się do niego po imieniu na przywitanie.

Co ważne, Medidesk pozwala nam na przekierowanie pacjenta od razu do oddziału, do którego chce się on bezpośrednio dodzwonić np. ortodonty. Dzięki możliwości systemu IVR cała komunikacja przebiega sprawnie.

Ułożenie grafiku osób pracujących w rejestracji nie sprawia nam już trudności, ponieważ aplikacja Medidesk pokazuje w jakich dniach oraz przedziałach godzinowych mamy największy ruch. Medidesk usprawnia pracę rejestracji, co przekłada się na szybkość oddzwonienia do pacjenta, a to na większą liczbę umówionych wizyt.”

 

Zobacz referencje

Ratyńscy Dental Clinic Józefow to miejsce, które zapewnia kompleksowe leczenie z zakresu stomatologii, ortodoncji i implantologii. Wysoki standard leczenia, poczucie bezpieczeństwa i gwarancję świadczonych usług w klice zapewnia wykwalifikowana kadra, gabinety wyposażone w najnowszej jakości sprzęt, sala operacyjna i pracownia RTG oraz sosnowe lasy, którymi otoczona jest placówka. Dental Clinic Józefów dokłada wszelkich starań, aby leczenie dentystyczne przebiegało bezboleśnie i w miłej atmosferze.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk