Karolina Akusz Członek Zarządu Dom Lekarski

„Aplikacja Medidesk ułatwiła organizację pracy naszych placówek, która stała się nie tylko prostsza i bardziej komfortowa dla naszych pracowników, ale i dużo bardziej efektywna.

Zmiany w funkcjonowaniu placówki odczuli również pacjenci, którzy zdecydowanie krócej czekają na kontakt z naszym konsultantem, a w momencie nie dodzwonienia się bądź rozłączenia mogą liczyć na kontakt zwrotny ze strony naszej rejestracji.

Medidesk pozwala nam monitorować przebieg pracy wszystkich naszych placówek oraz zapewnia wiele przydatnych narzędzi analitycznych i marketingowych.”

Dom Lekarski powstał w 2001 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne. Obecnie Dom Lekarski to to 5 centrów medycznych w Szczecinie, w których odbywają się konsultacje specjalistyczne. Misją placówek jest świadczenie w sposób innowacyjny i kompleksowy najwyższej jakości usług medycznych, zarówno z zakresu porad medycznych, diagnostyki, leczenia operacyjnego, jak i rehabilitacji w rozumieniu całkowitego powrotu pacjentów do zdrowia i pełnej sprawności.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk