Anna Czepita Manager EFFI Clinic

„Jako manager nowo-powstającej placówki ortopedycznej o najwyższych standardach szukałam rozwiązania, dzięki któremu każdy pacjent będzie odpowiednio zaopiekowany, również wtedy gdy nie uda mu się dodzwonić w danym momencie do placówki.

Przypadek chciał, że trafiłam na narzędzie Medidesk, które wdrożyliśmy od samego początku powstania naszej kliniki. Zespół rejestracji jeszcze przed otwarciem został przeszkolony przez ekspertów z Medidesk, który podzielił się z nami również najlepszymi standardami pracy – takimi, którymi mogą poszczycić się topowe placówki medyczne w kraju.
Efekt? Nasz zespół rejestracji przeszedł Test Tajemniczego Pacjenta, uzyskując wynik na poziomie 100% jako pierwszy w Polsce.

Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez sprawdzenia statystyk, do których mam dostęp z każdego miejsca po zalogowaniu do aplikacji. Skuteczność zespołu rejestracji dzięki integracji z Medidesk osiąga poziom blisko 50%.

Dzięki weryfikacji działań promocyjnych w Panelu Managera w Medidesk, widzę, że co drugi pacjent przybywa do nas dzięki odpowiednio prowadzonym kampaniom, np. Google Adwords.

Fachowe podejście specjalistów z Medidesk oraz szeroki zakres możliwości jakie posiada narzędzie, pozwala mi w pełni na polecenie tej aplikacji.”

Zobacz case study Zobacz referencje

EFFI Clinic, to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Placówka oferuje kompletną diagnostykę obrazową, innowacyjne metody leczenia i rehabilitacji oraz zapewnia profesjonalne wsparcie psychologiczne, tak ważne przy prowadzonej terapii. EFFI Clinic to kompleksowa i specjalistyczna, komercyjna opieka ortopedyczna, zlokalizowana w jednym miejscu, na mapie krakowskich placówek medycznych.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk