Anna Czepita Manager EFFI Clinic

„Jako manager nowo-powstającej placówki ortopedycznej o najwyższych standardach szukałam rozwiązania, dzięki któremu każdy pacjent będzie odpowiednio zaopiekowany, również wtedy gdy nie uda mu się dodzwonić w danym momencie do placówki.

Przypadek chciał, że trafiłam na narzędzie Medidesk, które wdrożyliśmy od samego początku powstania naszej kliniki. Zespół rejestracji jeszcze przed otwarciem został przeszkolony przez ekspertów z Medidesk, który podzielił się z nami również najlepszymi standardami pracy – takimi, którymi mogą poszczycić się topowe placówki medyczne w kraju.
Efekt? Nasz zespół rejestracji przeszedł Test Tajemniczego Pacjenta, uzyskując wynik na poziomie 100% jako pierwszy w Polsce.

Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez sprawdzenia statystyk, do których mam dostęp z każdego miejsca po zalogowaniu do aplikacji. Skuteczność zespołu rejestracji dzięki integracji z Medidesk osiąga poziom blisko 50%.

Dzięki weryfikacji działań promocyjnych w Panelu Managera w Medidesk, widzę, że co drugi pacjent przybywa do nas dzięki odpowiednio prowadzonym kampaniom, np. Google Adwords.

Fachowe podejście specjalistów z Medidesk oraz szeroki zakres możliwości jakie posiada narzędzie, pozwala mi w pełni na polecenie tej aplikacji.”

Zobacz case study Zobacz referencje

EFFI Clinic, to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którego siedziba znajduje się w Krakowie. Placówka oferuje kompletną diagnostykę obrazową, innowacyjne metody leczenia i rehabilitacji oraz zapewnia profesjonalne wsparcie psychologiczne, tak ważne przy prowadzonej terapii. EFFI Clinic to kompleksowa i specjalistyczna, komercyjna opieka ortopedyczna, zlokalizowana w jednym miejscu, na mapie krakowskich placówek medycznych.

Dowiedz się więcej