dr n. med. Paweł Radwan Prezes Zarządu Gameta Szpital

„Dzięki wdrożeniu aplikacji Medidesk w naszych placówkach zyskaliśmy nie tylko większą ilość pacjentów, ale przede wszystkim usprawniliśmy komunikację i obsługę zgłoszeń telefonicznych.

Uspójnienie centrali telefonicznych wszystkich naszych placówek pozwoliło na podgląd i analizę statystyk całego ruch telefonicznego w godzinach pracy rejestracji wszystkich naszych lokalizacji, a także weryfikację skuteczności w sprzedaży usług medycznych naszych pracowników.

Efektem wdrożenia zmian we wszystkich czterech lokalizacjach sieci Gameta był przede wszystkim wzrost liczby połączeń odebranych przez rejestrację, jak i połączeń wykonywanych zwrotnie do pacjentów. Wzrost ten przełożył się na umówione komercyjne wizyty w placówkach, a w efekcie na wzrost przychodów.”

Gameta to lider leczenia niepłodności w Polsce i największy ośrodek leczenia niepłodności w Europie. Sieć nowoczesnych placówek leczenia niepłodności, posiadająca swoje kliniki w czterech lokalizacjach w całej Polsce: w Rzgowie pod Łodzią, Warszawie, Gdyni i oraz w Regionalnym Parku Naukowo Technologicznym w Chęcinach (Kielce)

Założycielem ośrodka jest prof. Jerzy Radwan, członek zespołu odpowiedzialnego za narodziny pierwszego w Polsce dziecka poczętego dzięki metodzie in vitro.

Laboratoria ośrodków Gameta są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, który pozwala na zapewnienie kompleksowego leczenia pacjentów, od diagnostyki po ułożenie planu leczenia.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk