dr Paweł Gołaszewski, dr Błażej Jasiuk Właściciele Goya Medical

„Jestem propagatorem skutecznych i innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą mi utrzymać jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Dokładnie tak samo jest z moją rejestracją. W Goya Medical pomimo stosunkowo niewielkiej liczby połączeń kluczowe dla mnie jest, aby pacjent czuł się komfortowo nie tylko podczas wizyty ale również kontaktując się z nami.

Z uwagi na zaplanowany rozwój naszej placówki i zmianę lokalizacji postanowiliśmy wybrać aplikację Medidesk wraz z telefonii VoIP co pozwoliło nam odzyskiwać pacjentów od pierwszego dnia od wdrożenia. Jestem zadowolonym klientem od 2020 roku m.in. dlatego w ramach współpracy powierzyłem moją stronę internetową firmie Media Health, która współpracujące z aplikacją.”

 

 

Zobacz referencje

GOYA Medical to przychodnia chirurgiczna specjalizująca się w leczeniu problemów proktologicznych oraz flebologicznych. W GOYA Medical uzyskasz poradę w zakresie leczenia żylaków, przepuklin, zmian skórnych bądź chorób tarczycy. Przychodnia prowadzona jest przez 2 doświadczonych chirurgów lek. med. Błażej Jasiuk oraz lek. med. Paweł Gołaszewski, którzy bazując na swoim długoletnim doświadczeniu klinicznym i ambulatoryjnym są w stanie trafnie postawić diagnozę oraz zaproponować optymalną terapię, która usunie objawy oraz przyczynę problemu zdrowotnego.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk