dr Paweł Gołaszewski, dr Błażej Jasiuk Właściciele Goya Medical

„Jestem propagatorem skutecznych i innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą mi utrzymać jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Dokładnie tak samo jest z moją rejestracją. W Goya Medical pomimo stosunkowo niewielkiej liczby połączeń kluczowe dla mnie jest, aby pacjent czuł się komfortowo nie tylko podczas wizyty ale również kontaktując się z nami.

Z uwagi na zaplanowany rozwój naszej placówki i zmianę lokalizacji postanowiliśmy wybrać aplikację Medidesk wraz z telefonii VoIP co pozwoliło nam odzyskiwać pacjentów od pierwszego dnia od wdrożenia. Jestem zadowolonym klientem od 2020 roku m.in. dlatego w ramach współpracy powierzyłem moją stronę internetową firmie Media Health, która współpracujące z aplikacją.”

 

 

Zobacz referencje

GOYA Medical to przychodnia chirurgiczna specjalizująca się w leczeniu problemów proktologicznych oraz flebologicznych. W GOYA Medical uzyskasz poradę w zakresie leczenia żylaków, przepuklin, zmian skórnych bądź chorób tarczycy. Przychodnia prowadzona jest przez 2 doświadczonych chirurgów lek. med. Błażej Jasiuk oraz lek. med. Paweł Gołaszewski, którzy bazując na swoim długoletnim doświadczeniu klinicznym i ambulatoryjnym są w stanie trafnie postawić diagnozę oraz zaproponować optymalną terapię, która usunie objawy oraz przyczynę problemu zdrowotnego.
Dowiedz się więcej