Mariusz Wolańczyk Prezes Zarządu Kinesis

„Medidesk odpowiedział na nasze oczekiwania pod względem kompleksowej obsługi połączeń telefonicznych oraz kontaktów z potencjalnym klientem.

Regularne odsłuchy rozmów dostępne bezpośrednio w aplikacji pozwalają na ulepszanie dotychczasowego systemu pracy oraz doszkalanie pracowników rejestracji, aby mogli oni w jeszcze bardziej profesjonalny sposób prowadzić rozmowy z pacjentami.

Fachowe podejście specjalistów z Medidesk oraz szeroki zakres możliwości jakie posiada narzędzie, pozwala mi w pełni polecić tę aplikację wszystkim właścicielom i managerom placówek medycznych.”

Zobacz referencje

Centrum Medyczne Kinesis jest wielospecjalistyczną przychodnią działającą na rynku usług zdrowotnych od 2008 r. Posiada trzy oddziały – w Kamieniu, Krzeszowie i Sokołowie Małopolskim, które zapewniają swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, świadczeń specjalistycznych, a także gwarantują dostęp do badań profilaktycznych i diagnostycznych. Placówki oferują dodatkowo szeroki wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych włącznie z rehabilitacją domową.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk