Piotr Korc Prezes Zarządu La Guel

“Na Medidesk trafiłem, ponieważ szukałem szkoleń dla zespołu mojej rejestracji. Nie ukrywam, że moje zainteresowanie wzbudziła szeroka oferta jaką posiada Medidesk. To nie tylko narzędzie wspierające zespół rejestracji i managerów, ale również wsparcie merytoryczne specjalistów, zarówno od strony szkoleniowej jak i obsługi klienta.

Moją wizją jest stworzenie najlepszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, co idealnie komponuję się z rozwiązaniami, które daje aplikacja Medidesk.

W 2018 postanowiłem skorzystać z 14 dniowego programu szkoleniowo-rozwojowego dla branży beauty, który okazał się strzałem w 10-tkę.

Dzięki Medidesk mam możliwość analizy interesujących mnie wskaźników, w tym mogę w pełni monitorować pracę rejestracji.
Nasz zespół po wdrożeniu aplikacji osiągnął 40% więcej skuteczności działań w audycie oceniającym pozyskanie szans sprzedażowych dla usług medycznych!

Dzięki temu narzędziu mogę na bieżąco sprawdzać interesujące mnie statystyki, a na ich podstawie – wprowadzać nowe standardy, co ma pozytywny wpływ na jakość obsługi klienta.”

Zobacz referencje

La Guèl Clinic & SPA to warszawska klinika medycyny estetycznej i kosmetologii, której misją jest zapewnienie dobrego samopoczucia swoim pacjentom oraz pomoc w zachowaniu równowagi, zdrowego oraz młodego wyglądu. Klinika oferuje profesjonalną opiekę medyczną, nad którą czuwają specjaliści z dziedzin medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii, najlepszej jakości, bezpieczne urządzenia Hi-Tech oraz indywidualne terapie zabiegowe.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk