Agnieszka Ratyńska-Garstka Dyrektor Operacyjny w Megalens

„W naszych placówkach szukaliśmy narzędzia, dzięki któremu będziemy mogli weryfikować ruch pacjentów, sprawdzać na jakie usługi i do jakich specjalistów najchętniej umawiają się pacjenci. I tak trafiliśmy na aplikację Medidesk, która odpowiada na wszystkie powyższe pytania.

Możemy teraz z każdego miejsca, z każdego komputera, zalogować się do panelu managera Medidesk i sprawdzić co aktualnie dzieje się w placówkach. Przeanalizować dokładnie proces obsługi pacjenta i porównywać statystyki wszystkich placówek.

Bez tego narzędzia nie bylibyśmy w stanie sprawdzać skuteczności kampanii marketingowych, czy odnotowywać liczby osób zainteresowanych daną usługą.

Oprócz wielu pomocnych funkcjonalności, Medidesk posiada również grupę specjalistów, którzy wspierają nas w codziennej pracy. Gdy tylko potrzebujemy pomocy, wiemy, że możemy na nich liczyć. Wspólnie robimy podsumowania oraz analizujemy, jakie elementy pracy możemy poprawić, co należy usprawnić, jak rozwijać obsługę pacjenta.

Jesteśmy zachwyceni funkcjami jakie posiada aplikacja. Polecamy każdemu narzędzie jakim jest Medidesk.”

Zobacz referencje

MEGA-LENS to specjalistyczna lecznica okulistyczna specjalizująca się w diagnostyce, terapii i profilaktyce ambulatoryjnej w zakresie chorób oczu oraz zabiegach okulistycznych.
Misją MEGA-LENS jest identyfikacja potrzeb pacjentów i zapewnienie im najwyżej jakości usług okulistycznych i optycznych przy zastosowaniu najnowszych technologii medycznych. Pacjenci doceniają placówkę przede wszystkim za wykwalifikowany personel oraz stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych metod leczenia wpływających na poprawę widzenia czy wyleczenie zgłaszanych dolegliwości.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk