Marzena Waszczak Jeka Associate Director Nasz Lekarz

„Nasza współpraca z Medidesk rozpoczęła się w 2018 roku. Z uwagi na prężny rozwój Przychodni Medycznych Nasz Lekarz poszukiwaliśmy firmy, która uporządkuje naszą infrastrukturę telefoniczną oraz pomoże nam w zarządzaniu zgłoszeniami Pacjentów, których systematycznie przybywało.

Z uwagi na doświadczenie specjalistów z Medidesk w zakresie specyfiki branży medycznej, zdecydowaliśmy się wybrać proponowane przez nich rozwiązanie. Już na początku współpracy, w wyniku testów oraz analiz
wykonanych przez Medidesk, nasza czteroosobowa rejestracja telefoniczna została powiększona do
siedmioosobowego zespołu.

Nasz dział obsługi Pacjentów, dzięki zaangażowaniu Zespołu Rejestracji Telefonicznej przy wsparciu aplikacji i szkoleniom Medidesk, odbiera obecnie ponad 98 % połączeń, znacznie zwiększając poprzednie rezultaty.

Medidesk przyczynia się do osiągania w tym zakresie coraz lepszych standardów, jednocześnie zwiększając zadowolenie Pacjentów.

Polecamy kompleksowe rozwiązanie jakim jest aplikacja Medidesk.”

Zobacz referencje

Nasz Lekarz, to dwie placówki medyczne działające na terenie Torunia i Bydgoszczy od ponad 20 lat. Pod opieką lekarzy rodzinnych w ramach POZ w Naszym Lekarzu pozostaje obecnie ponad 15 tys. pacjentów. Placówki oferują kompleksową opiekę medyczną, zarówno w ramach POZ, jak i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Usługi Naszego Lekarza dostępne są w ramach umów z NFZ, dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych oraz komercyjnie. O zdrowie pacjentów Naszego Lekarza dba doświadczona kadra lekarzy i pielęgniarek, przyjazny personel medyczny – zespół składający się z ponad 100 specjalistów.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk