Marzena Waszczak Jeka Associate Director Nasz Lekarz

„Nasza współpraca z Medidesk rozpoczęła się w 2018 roku. Z uwagi na prężny rozwój Przychodni Medycznych Nasz Lekarz poszukiwaliśmy firmy, która uporządkuje naszą infrastrukturę telefoniczną oraz pomoże nam w zarządzaniu zgłoszeniami Pacjentów, których systematycznie przybywało.

Z uwagi na doświadczenie specjalistów z Medidesk w zakresie specyfiki branży medycznej, zdecydowaliśmy się wybrać proponowane przez nich rozwiązanie. Już na początku współpracy, w wyniku testów oraz analiz
wykonanych przez Medidesk, nasza czteroosobowa rejestracja telefoniczna została powiększona do
siedmioosobowego zespołu.

Nasz dział obsługi Pacjentów, dzięki zaangażowaniu Zespołu Rejestracji Telefonicznej przy wsparciu aplikacji i szkoleniom Medidesk, odbiera obecnie ponad 98 % połączeń, znacznie zwiększając poprzednie rezultaty.

Medidesk przyczynia się do osiągania w tym zakresie coraz lepszych standardów, jednocześnie zwiększając zadowolenie Pacjentów.

Polecamy kompleksowe rozwiązanie jakim jest aplikacja Medidesk.”

Zobacz referencje

Nasz Lekarz, to dwie placówki medyczne działające na terenie Torunia i Bydgoszczy od ponad 20 lat. Pod opieką lekarzy rodzinnych w ramach POZ w Naszym Lekarzu pozostaje obecnie ponad 15 tys. pacjentów. Placówki oferują kompleksową opiekę medyczną, zarówno w ramach POZ, jak i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Usługi Naszego Lekarza dostępne są w ramach umów z NFZ, dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych oraz komercyjnie. O zdrowie pacjentów Naszego Lekarza dba doświadczona kadra lekarzy i pielęgniarek, przyjazny personel medyczny – zespół składający się z ponad 100 specjalistów.
Dowiedz się więcej