Krzysztof Wójtowicz Prezes Zarządu Przychodni Sucholeska

„Przychodnia Sucholeska (Wójtowicz i Wspólnicy Sp. z o.o.) współpracuje z firmą Medidesk Sp. z o.o. od dłuższego czasu. Pragnę wyrazić pełne zadowolenie z oferowanej przez naszego partnera wysokiej jakości usług oraz obsługi.

Oferta Medidesk jako narzędzia do kompleksowego zarządzania, analizy i obsługi zgłoszeń telefonicznych jak również platforma telemedyczna oferująca możliwość konsultacji audio i wideo spotkała się z dużym zadowoleniem pacjentów przychodni. Kompleksowe wdrożenie, jak również profesjonalna opieka posprzedażowa pozwoliła lepiej zorganizować pracę placówki. Ważnym aspektem jest łatwość obsługi oraz wszechstronność i elastyczność proponowanych rozwiązań.

Podczas dotychczasowej współpracy firma wykazała się sprawnością działania, pełnym profesjonalizmem oraz łatwością komunikacji. Z czystym sumieniem polecam firmę Medidesk Sp. z o.o. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera do współpracy. „

Zobacz referencje

Przychodnia Sucholeska, której tradycja sięga 1973 roku to placówka, w której realizowane są świadczenia w ramach NFZ jak i usługi komercyjne. Personel Przychodni Sucholeskiej to kadra wykwalifikowanych specjalistów, nieustannie podnoszących swoje kompetencje oraz angażujących się w swoją pracę. Każdy przypadek traktowany jest tutaj indywidualnie, a zdrowie i dobro pacjenta jest nadrzędnym celem przyświecającym klinice. O wysokim poziomie usług świadczy również fakt iż pacjentami Przychodni Sucholeskiej są nie tylko mieszkańców Suchego Lasu ale także Poznania i okolic.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk