Joanna Ogrodnik-Arcinowska v-ce Prezes Zarządu Salus

„Medidesk, to aplikacja, która odpowiedziała na nasze oczekiwania pod względem kompleksowej obsługi połączeń telefonicznych oraz kontaktów z potencjalnym klientem.

Ruch telefoniczny naszych pięciu placówek możemy obecnie koordynować z poziomu jednego stanowiska. Codziennie obsługujemy ok 1500 przychodzących połączeń telefonicznych. Żadna próba kontaktu z nami nie zostaje pominięta, czy pozostawiona bez odpowiedzi, co daje nam pełen nadzór nad ruchem telefonicznym – wszystkie połączenia widoczne są w panelu Medidesk.

Najistotniejsze jest to, że praca, która do tej pory pochłaniała duże ilości czasu (statystyki, zestawienia, analizy) w chwili obecnej może być wygenerowana z aplikacji Medidesk w ciągu kilku minut.

Call Center Centrum Medycznego Salus osiąga bardzo dobre wyniki, dzięki aplikacji możemy sprawnie sterować ruchem połączeń i efektywnie wykorzystywać czas pracy personelu w zależności od natężenia ruchu.”

Zobacz referencje

Salus Centrum Medyczne jest liderem w dziedzinie oferowanych usług medycznych wśród niepublicznych podmiotów medycznych na terenie Ziemi Kłodzkiej i okolic.
Pacjenci CM Salus dzięki kompleksowości świadczonych usług mogą korzystać z pełnego procesu leczenia zaczynając od lekarza medycyny rodzinnej, poprzez pełną diagnostykę i badania laboratoryjne, rehabilitację oraz zabiegi w ramach oddziału szpitalnego.
Na wyposażeniu placówki znajdują się pracownie diagnostyczne m.in. RTG, USG czy pracownia badań psychotechnicznych.
Kłodzka placówka CM Salus to również oddział szpitalny, w którym wykonywane są procedury z zakresu chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, plastycznej oraz laryngologii. Ośrodek Salus posiada również swoje własne Centrum Terapii Laserowej oferujące kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Dowiedz się więcej