Joanna Ogrodnik-Arcinowska v-ce Prezes Zarządu Salus

„Medidesk, to aplikacja, która odpowiedziała na nasze oczekiwania pod względem kompleksowej obsługi połączeń telefonicznych oraz kontaktów z potencjalnym klientem.

Ruch telefoniczny naszych pięciu placówek możemy obecnie koordynować z poziomu jednego stanowiska. Codziennie obsługujemy ok 1500 przychodzących połączeń telefonicznych. Żadna próba kontaktu z nami nie zostaje pominięta, czy pozostawiona bez odpowiedzi, co daje nam pełen nadzór nad ruchem telefonicznym – wszystkie połączenia widoczne są w panelu Medidesk.

Najistotniejsze jest to, że praca, która do tej pory pochłaniała duże ilości czasu (statystyki, zestawienia, analizy) w chwili obecnej może być wygenerowana z aplikacji Medidesk w ciągu kilku minut.

Call Center Centrum Medycznego Salus osiąga bardzo dobre wyniki, dzięki aplikacji możemy sprawnie sterować ruchem połączeń i efektywnie wykorzystywać czas pracy personelu w zależności od natężenia ruchu.”

Zobacz referencje

Salus Centrum Medyczne jest liderem w dziedzinie oferowanych usług medycznych wśród niepublicznych podmiotów medycznych na terenie Ziemi Kłodzkiej i okolic.
Pacjenci CM Salus dzięki kompleksowości świadczonych usług mogą korzystać z pełnego procesu leczenia zaczynając od lekarza medycyny rodzinnej, poprzez pełną diagnostykę i badania laboratoryjne, rehabilitację oraz zabiegi w ramach oddziału szpitalnego.
Na wyposażeniu placówki znajdują się pracownie diagnostyczne m.in. RTG, USG czy pracownia badań psychotechnicznych.
Kłodzka placówka CM Salus to również oddział szpitalny, w którym wykonywane są procedury z zakresu chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, plastycznej oraz laryngologii. Ośrodek Salus posiada również swoje własne Centrum Terapii Laserowej oferujące kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej.
Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk