Jeśli preferujesz – możesz od razu zarezerwować termin spotkania z naszym specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Prezentacja naszego systemu odbywa się online.
Jeśli preferujesz – możesz od razu zarezerwować termin spotkania z naszym specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie.
Prezentacja naszego systemu odbywa się online.
Lesław Skibiński – Product Development Director
Lesław jest twórcą innowacyjnego startupu, który obecnie stanowi część renomowanej marki MEED. Przez osiem lat konsekwentnie pracował nad rozwojem systemów opieki zdrowotnej, w tym nad stworzeniem portalu dla pacjentów oraz ulepszaniem systemów świadczenia usług medycznych.
W ostatnim roku, skupiając się na transformacji cyfrowej, Lesław zyskał uznanie jako ekspert rynkowy w dziedzinie laboratoriów analitycznych. Jego praca miała istotny wpływ na komercjalizację i rozwój usług medycznych, w tym telemedycyny, z zastosowaniem zaawansowanych technologii monitorowania.
Daniel Nowocin – Twórca Medidesk. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu medycznym powołał do życia aplikację, która dziś usprawnia pracę setkom podmiotów leczniczych w Polsce. Doradca zarządów i kadry managerskiej w zakresie skutecznego pozyskiwania pacjentów i rozwoju biznesu. Strateg firmy i guru sprzedaży. Na spotkaniach z klientami czuje się jak ryba w wodzie, pomagając im w codziennych wyzwaniach. Urodzony leader. Entuzjasta wszelkich form ruchu i podróży.
Robert Krom – Doświadczony menadżer z ponad 25 letnim stażem w zarządzaniu operacyjnym, sprzedażowym oraz zarządzaniu projektami w międzynarodowych firmach z sektora healthcare, telekomunikacji i usług konsumenckich. Od 2018 jest związany z Medicover, gdzie dotąd zarządzał siecią centrów medycznych w regionie północnym i na Mazowszu oraz wdrażał ogólnopolskie projekty biznesowe w obszarze biznesu ambulatoryjnego Medicover. Obecnie Dyrektor Rozwoju i Integracji Biznesu Pionu Usług Szpitalnych w Medicover oraz Członek Zarządu- Dyrektor Zarządzający w Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne.
Marcin Sawicki – Konsultant i ekspert ds. obsługi klienta, contact center i customer experience. Od ponad 25 lat wspiera firmy w tworzeniu doświadczeń, które realnie odpowiadają na potrzeby klientów – a przede wszystkim pacjentów.
Pracował dla firm z branży ubezpieczeniowej, medycznej, telekomunikacyjnej i nieruchomości – m.in. budując od podstaw zespoły obsługi w PZU Zdrowie i Medicover, wspierając rozwój usług w CBT Centrum oraz prowadząc audyt doświadczeń pacjenta i systemu contact center w CMP.
Dziś koncentruje się na przekształcaniu klasycznych zespołów obsługi klienta i pacjenta w nowoczesne Contact Experience Center – łączące dane, technologię (AI, CRM, omnichannel) oraz głębokie zrozumienie potrzeb pacjenta.
Jego podejście zakłada nie tylko szybkie i sprawne procesy, ale przede wszystkim empatyczną i ludzką obsługę, która buduje zaufanie i lojalność.
Wykładowca studiów podyplomowych Customer Experience Management na Uniwersytecie WSB Merito. Autor artykułów na temat patient experience i nowoczesnej obsługi pacjenta, publikowanych m.in. w magazynie Patient Experience Manager.
Łączy wizjonerskie myślenie z operacyjnym realizmem, wierząc, że najlepsza obsługa pacjenta zaczyna się nie od technologii – ale od słuchania.
📍 www.marcinsawicki.pl
Piotr Więcek-Janka – ekspert w zakresie cyfryzacji ochrony zdrowia i przedstawiciel Sign on Tab w Polsce – firmy oferującej rozwiązania do biometrycznego podpisywania dokumentów medycznych na tabletach. Specjalizuje się we wdrażaniu bezpapierowych procesów w szpitalach i placówkach medycznych, wspierając je w transformacji cyfrowej. Jego działalność przyczynia się do zwiększenia efektywności administracyjnej, poprawy bezpieczeństwa danych pacjentów i realizacji celów ESG w sektorze ochrony zdrowia.
Marcin Romanowski – Dyrektor Sektora e-Zdrowie. Absolwent Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Z Grupą Comarch związany od 2003 roku. Przez szesnaście lat zajmował się produkcją i wdrożeniami systemów bankowości elektronicznej na stanowiskach zarządczych. Od 2019 roku pełni funkcje Dyrektora Sektora e-Zdrowie w ramach GK Comarch oraz Prezesa Zarządu spółki Comarch Healthcare S.A. Odpowiada za sprzedaż i dostawę rozwiązań systemów klasy HIS, modułów EDM, a także rozwiązań telemedycznych ze wsparciem algorytmów AI. W obszarze jego odpowiedzialności znajduje się również zarządzanie jednostką Centrum Medycznego iMed24 oraz produkcja urządzeń telemedycznych w fabryce elektroniki IoT Plant w Krakowie. W 2022 roku objął też stanowisko wiceprezesa zarządu spółki Comarch Technologies Sp. z o.o. W latach 2023-2024 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Comarch S.A, a od czerwca 2024 roku zasiada również we władzach KS Cracovia w randze Wiceprezesa.
Tomasz Prystacki – Doktor Nauk o Zdrowiu (Pomorski Uniwersytet Medyczny) Absolwent IESE Business School – University of Navarra, Hiszpania. Ukończył studia podyplomowe z zakresu controllingu oraz m In zarządzania w ochronie zdrowia. Legitymujący się certyfikatami ukończenia specjalistycznych szkoleń m In. z zakresu komunikacji kryzysowej, VBH na Harvard Business School, USA. Magister Zarządzania Strategicznego WSB – NLU, Nowy Sacz & Evanston, Chicago.
Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu i skalowaniu biznesu w Polsce i w regionie EMEA EAST w branżach Healthcare i Medtech – m in. poradnie, oddziały, stacje dializ jak również od 2025r w szeroko rozumianej onkologii i rehabilitacji.
Wykładowca akademicki, konsultant, prelegent, autor i współautor wielu artykułów z zakresu łańcucha dostaw, controllingu, zarządzania ochroną zdrowia.
Członek Komitetu Zdrowia Krajowej Izby Gospodarczej Medycyna Polska.
Obecnie-ce Prezes, COO Luxmed Onkologia w Warszawie.
Izabela Matysiak – Ekspertka zarządzania operacyjnego, z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z placówkami medycznymi. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu procesów obsługi pacjenta, optymalizacji struktur organizacyjnych oraz rozwoju zespołów odpowiedzialnych za kontakt z pacjentem.
Na co dzień pełni kluczową rolę w firmie Medidesk, gdzie odpowiada za strategiczne obszary operacyjne – od obsługi klienta, przez wsparcie techniczne, po wdrożenia. Współtworzy programy jakości, takie jak „tajemniczy pacjent”, koncentrując się na analizie danych i realnym wpływie doświadczeń pacjentów na funkcjonowanie placówek.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów z zakresu prawa medycznego. Łączy wiedzę prawną i analityczną z praktycznym podejściem do zarządzania, wspierając środowisko medyczne w podnoszeniu standardów i efektywności pracy. Jej siłą jest umiejętność dostrzegania powiązań między procesami, ludźmi i wynikami.
dr Anna Rulkiewicz od 2007 roku zarządza największą siecią medyczną w Polsce – Grupą LUX MED. Przeprowadziła ponad 60 akwizycji, a także zbudowała zespół blisko 30 tys. profesjonalistów. Pełni też funkcję wiceprezydentki Konfederacji Lewiatan i prezeski Związku Pracodawcy dla Zdrowia. Jest też wiceprzewodniczącą Rady Polskiego Komitetu Olimpijskiego, pełni funkcję członkini Rady Nadzorczej Banku Handlowego SA (Citi Handlowy) i członkini Rady Programowej studiów MBA prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Dr nauk medycznych i nauk o zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwentka Stanford Executive Program na Stanford University Graduate School of Business i Executive Program na Singularity University w Santa Clara w Kalifornii.
W 2024 otrzymała tytuł jednej z najbardziej skutecznych kobiet w biznesie według magazynu Forbes Polska. Rok wcześniej Business Insider docenił jej działania, przyznając główną nagrodę „Business Insider Awards” w kategorii ESG. Anna Rulkiewicz znalazła się na 2. miejscu listy najbardziej wpływowych kobiet w polskiej ochronie zdrowia, rankingu przygotowanym przez redakcję Rynku Zdrowia. Prowadzona przez nią firma regularnie otrzymuje nagrody takie jak np.: Gwiazda Jakości Obsługi, Listek ESG Polityki czy Top Marka.
Jest cenionym w środowisku ekspertem, zapraszanym regularnie do debat dotyczących m.in. zdrowia publicznego, kwestii finansowania świadczeń zdrowotnych, współpracy sektora publicznego i prywatnego, szpitalnictwa, medycyny pracy, e-zdrowia, dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych czy roli kobiet w biznesie.
Michał P. Dybowski jest międzynarodowym ekspertem w zakresie innowacji w ochronie zdrowia, cyfrowej transformacji oraz tworzenia regulacyjnych ram testowych (regulatory sandboxes), specjalizującym się w bezpiecznej integracji zaawansowanych technologii – szczególnie sztucznej inteligencji – w sektorach o wysokim stopniu regulacji. Pełni funkcję Lidera Sekcji Piaskownic Regulacyjnych AI w Grupie Roboczej ds. AI (GRAI) przy Ministerstwie Cyfryzacji, gdzie kieruje inicjatywami mającymi na celu kompleksowe testowanie i walidację nowych modeli legislacyjnych oraz rozwiązań deregulacyjnych. Działania te zapewniają bezpieczne, zgodne z prawem i efektywne wdrażanie technologii, gwarantując ochronę obywateli oraz instytucji państwowych. Jego doświadczenie obejmuje budowanie bezpiecznych i sprawdzonych środowisk regulacyjnych, które stanowią wzór dla innych kluczowych sektorów gospodarki.
Jako Dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju i Bezpieczeństwa oraz Chief Sustainability Officer (CSO) Polskiej Federacji Szpitali (PFSz), Michał zarządza strategicznymi projektami integrującymi standardy środowiskowe, społeczne oraz zarządcze (ESG) z najwyższymi standardami operacyjnymi w szpitalach. W swoich działaniach wykorzystuje rozwiązania sztucznej inteligencji i technologie cyfrowe w celu optymalizacji badań klinicznych, poprawy jakości opieki nad pacjentem oraz zapewnienia doskonałości operacyjnej, obejmującej zarządzanie zasobami, logistykę i cyberbezpieczeństwo. Wdraża pionierskie inicjatywy z zakresu klinicznych systemów wspomagania decyzji, analityki predykcyjnej oraz monitoringu w czasie rzeczywistym, znacząco zwiększając efektywność i standardy jakości w ochronie zdrowia.
Jako założyciel i lider Koalicji CyberC4HE aktywnie wspiera współpracę międzysektorową na rzecz wzmacniania cyberbezpieczeństwa, dostosowując organizacje ochrony zdrowia do wymagań europejskich regulacji, takich jak dyrektywa NIS2, oraz rozwijając standardy bezpieczeństwa operacyjnego. Dodatkowo, jako Prezes Healthcare Poland Foundation i koordynator polskiego ISEC, promuje międzynarodową współpracę, rozwijając platformy polubownego rozwiązywania sporów medycznych oraz strategicznie wspierając Europejski Hub Innowacji Cyfrowych (EDIH). Dzięki tym inicjatywom zapewnia sprawną integrację innowacyjnych rozwiązań biotechnologicznych i cyfrowych z bezpiecznym oraz elastycznym środowiskiem regulacyjnym, skutecznie łącząc ochronę własności intelektualnej, zgodność regulacyjną, zrównoważony rozwój oraz operacyjną doskonałość.
Michał pełni również rolę przedstawiciela Polski w ramach AI Impact Fundacji GAIA, stanowiącej strategiczny most pomiędzy polskim sektorem MedTech a ekosystemem innowacji w Dolinie Krzemowej, realizowanej we współpracy z Uniwersytetem Stanforda w Kalifornii.
Jest częstym prelegentem na konferencjach międzynarodowych, prezentując Polskę jako lidera pionierskich rozwiązań regulacyjnych, które w sposób bezpieczny przyspieszają wdrażanie transformacyjnych technologii. Jego interdyscyplinarne doświadczenie pozwala mu aktywnie wpływać na kształtowanie innowacyjnych ścieżek legislacyjnych oraz piaskownic regulacyjnych, umacniając pozycję Polski jako centrum zrównoważonych, bezpiecznych i zgodnych z regulacjami innowacji technologicznych w ochronie zdrowia i innych ściśle regulowanych sektorach.
Paweł Walicki – absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej (2000 r.), prezes zarządu Grupy Centrum Medyczne CMP, członek zarządu Pracodawców dla Zdrowia, pasjonat zarządzania.
W 2002 roku utworzył pierwszą przychodnię w ramach marki Centrum Medyczne CMP – w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej (stąd nazwa spółki). Firma powstała na bazie zespołu prywatnych gabinetów, w których przyjmowali lekarze z rodziny Walickich, ich krewni i przyjaciele.
Obecnie, po 23 latach od powstania, w Grupie CMP, którą zarządza Paweł Walicki znajduje się 25 przychodni zlokalizowanych w województwie mazowieckim i łódzkim oraz kilkaset placówek partnerskich w całej Polsce. Firma zatrudnia około 500 lekarzy i obsługuje rocznie milion pacjentów w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz opieki specjalistycznej i abonamentów. W skład Grupy CMP wchodzą również inne brandy – NZOZ Brankowska, Centrum Psychologiczne Good Life i salon optyczny Optyk.cafe.
CMP jest pomysłodawcą i organizatorem kampanii społecznej #odwoluje #nieblokuje, dotyczącej problematyki nieodwołanych wizyt lekarskich.
Urszula Szybowicz – Absolwentka kierunku zdrowie publiczne zarządzanie w opiece zdrowotnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pomysłodawczyni i prezes Fundacji Nie Widać Po Mnie, koordynatorka projektów dotyczących profilaktyki zdrowia psychicznego kadry medycznej, dzieci i młodzieży oraz seniorów. Propagatorka zdrowego stylu życia oraz wsparcia psychologicznego. W Polskim Towarzystwie Koordynowanej Ochrony Zdrowia pełni funkcję wiceprezesa, a w Polskiej Federacji Szpitali – dyrektor operacyjnej. Wyróżniona w konkursie Lider Roku 2022, Działalność Charytatywna organizowanym przez wydawnictwo Termedia, Bronze Winner w kategorii dobrostanu pracowników medycznych podczas IHF Awords organizowanego przez Światową Federację Szpitali. Jest na Liście 100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia organizowanej przez Puls Medycyny i liście 50 wpływowych kobiet Rynku Zdrowia.
Łukasz Sosnowski – Zawodowo zajmuje się wdrażaniem innowacji i transformacji cyfrowej, w szczególności z uwzględnieniem rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję w obszarze medycyny. Realizując przekrojowe projekty wdrożeniowe i transformacyjne kieruje się biznesowym podejściem i zrozumieniem potrzeb klienta – pacjenta. Zdobył doświadczenie jako wieloletni konsultant procesowy i strategiczny oraz prezes spółek i lider zespołów. Przygodę z innowacjami w obszarze zdrowia testował na własnej skórze, zakładając startup medyczny w obszarze neurologii, który zrealizował od zera i rozwijał przez 3 lata, wdrażając uczenie maszynowe w diagnozie i terapii padaczki. Od 2023 roku związany z Naczelną Izbą Lekarską, jest liderem projektu NIL IN – Sieć Lekarzy Innowatorów, od 2024 związany także z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie, gdzie prowadzi Ośrodek Projektów i Innowacji.
Lek. Ligia Kornowska – lekarz, dyrektor zarządzająca Polskiej Federacji Szpitali, organizacji zrzeszającej największą liczbę szpitali w Polsce. Propagatorka AI w medycynie, liderka Koalicji AI w zdrowiu. Co-founder i Prezes Zarządu Data Lake i Fundacji Podaruj Dane. Wyróżniona na listach „25 under 25” i „30 under 30” Forbes’a, od 4 lat wyróżniana na liście „100 najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia”. Była CEO/dyrektor kilku startupów medycznych. Prelegentka i moderator licznych konferencji sektora ochrony zdrowia o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
Lesław Skibiński to ekspert w zakresie innowacji technologicznych dla sektora medycznego i ubezpieczeniowego, z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży. Jako założyciel i lider SANEO S.A. (Meedy) zrewolucjonizował integrację systemów medycznych, tworząc nowoczesne portale pacjentów oraz platformy usprawniające zarządzanie usługami zdrowotnymi. Jego rozwiązania technologiczne, w tym systemy EDM, zdobyły liczne wyróżnienia, w tym prestiżowe tytuły „Lidera” i „Hit Roku” w konkursie Techno Biznes Gazety Bankowej. Dzięki jego działaniom na rynku udostępniono ponad 25 000 kalendarzy świadczeniodawców, integrując sektor medyczny od korporacji po indywidualne gabinety. Współpracował z liderami rynku, takimi jak Lux Med, Gemini, Polmed czy Wirtualna Polska, dostarczając im innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jego misją jest nieustanne wdrażanie narzędzi, które podnoszą jakość usług medycznych i ułatwiają dostęp do opieki zdrowotnej.