Sandra Uznańska Manager generalny Medistica Medical Group

„Medidesk odpowiedział na nasze potrzeby związane z kompleksową obsługą połączeń telefonicznych oraz bezproblemowym kontaktem z potencjalnym klientem.

Dużym wsparciem od momentu wdrożenia aplikacji jest dla nas dział sukcesu klienta, który cyklicznie wykonuje tzw. audyt tajemniczego pacjenta i sprawdza w jaki sposób nasza rejestracja radzi sobie z aplikacją i czy w pełni wykorzystuje jej funkcjonalności.

W trakcie cyklicznych spotkań szkoleniowych z ekspertami Medidesk podsumowujemy, sprawdzamy i analizujemy, jakie elementy pracy możemy poprawić oraz omawiamy co należy usprawnić, aby lepiej rozwijać obsługę pacjenta w naszej placówce.

Polecam Medidesk każdej placówce, dla której dobro i profesjonalna obsługa pacjenta jest najważniejsza.”

 

Rodzinna grupa medyczna, która od ponad 26 lat dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów z województwa małopolskiego. W ofercie klinik znajdują się zabiegi związane z medycyną estetyczną, dermatologią oraz kosmetologią jak i kompleksowe konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, badań oraz zabiegów medycznych.

Najwyższą wartością dla kliniki jest zdrowie i zadowolenie pacjentów, którzy leczeni są w komfortowych warunkach, przez doświadczonych lekarzy pracujących na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, korzystając z preparatów zapewniających bezpieczne działanie.

Dowiedz się więcej