Sandra Uznańska Manager generalny Medistica Medical Group

„Medidesk odpowiedział na nasze potrzeby związane z kompleksową obsługą połączeń telefonicznych oraz bezproblemowym kontaktem z potencjalnym klientem.

Dużym wsparciem od momentu wdrożenia aplikacji jest dla nas dział sukcesu klienta, który cyklicznie wykonuje tzw. audyt tajemniczego pacjenta i sprawdza w jaki sposób nasza rejestracja radzi sobie z aplikacją i czy w pełni wykorzystuje jej funkcjonalności.

W trakcie cyklicznych spotkań szkoleniowych z ekspertami Medidesk podsumowujemy, sprawdzamy i analizujemy, jakie elementy pracy możemy poprawić oraz omawiamy co należy usprawnić, aby lepiej rozwijać obsługę pacjenta w naszej placówce.

Polecam Medidesk każdej placówce, dla której dobro i profesjonalna obsługa pacjenta jest najważniejsza.”

 

Rodzinna grupa medyczna, która od ponad 26 lat dba o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów z województwa małopolskiego. W ofercie klinik znajdują się zabiegi związane z medycyną estetyczną, dermatologią oraz kosmetologią jak i kompleksowe konsultacje w zakresie ginekologii, endokrynologii, badań oraz zabiegów medycznych.

Najwyższą wartością dla kliniki jest zdrowie i zadowolenie pacjentów, którzy leczeni są w komfortowych warunkach, przez doświadczonych lekarzy pracujących na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie, korzystając z preparatów zapewniających bezpieczne działanie.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk