Poznaj aplikację i zespół Medidesk

Jesteśmy startupem technologicznym działającym w branży medycznej i medycyny estetycznej. Medidesk to kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 550 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dowiedz się więcej

Poznaj aplikację i zespół Medidesk

Jesteśmy startupem technologicznym działającym w branży medycznej i medycyny estetycznej. Medidesk to kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 450 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dowiedz się więcej
Medidesk

My w statystykach

ponad 550 placówek
korzystających na co dzień z aplikacji Medidesk
ponad 3500 rejestratorek
logujących się codziennie do panelu aplikacji
ponad 800 managerów
korzystających codziennie z analiz dostępnych w aplikacji
ponad 15 mln obsłużonych
zgłoszeń telefonicznych pacjentów w placówkach w całej Polsce
16% śr. wzrostu przychodów
w ciągu pierwszych 3 miesięcy użytkowania narzędzia Medidesk
średnio 37%
o tyle bardziej efektywne są kampanie marketingowe w Medidesk
ponad 9 mln
dodatkowych przychodów dla klientów zarządzających zgłoszeniami
+55członków zespołu

Poznaj nasz zespół

Nasz skład tworzą nietuzinkowi ludzie, cechujący się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, we wszystkim co robią. Wspólnie rozwijamy Medidesk i każdego dnia dokładamy największych starań, aby firma rozwijała się na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszych technologii na rynku.

Daniel Nowocin
CEO

Twórca Medidesk. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu medycznym powołał do życia aplikację, która dziś usprawnia pracę setkom podmiotów leczniczych w Polsce. Doradca zarządów i kadry managerskiej w zakresie skutecznego pozyskiwania pacjentów i rozwoju biznesu. Strateg firmy i guru sprzedaży. Na spotkaniach z klientami czuje się jak ryba w wodzie, pomagając im w codziennych wyzwaniach. Urodzony leader. Entuzjasta wszelkich form ruchu i podróży.

Artur Sznek
Sales Director

Od wielu lat związany z branżą opieki medycznej. Początkowo z Medicover, gdzie zarządzał zespołami sprzedaży odpowiedzialnymi za sprzedaż bezpośrednią oraz za pośrednictwem brokerów ubezpieczeniowych. Przez wiele lat związany z Lux Med – jako Dyrektor Sprzedaży ds. Klienta Masowego zarządzał zespołami Call Center odpowiedzialnymi za sprzedaż bezpośrednią. Ostatnie 3 lata pracował w Gemini Polska Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za realizację celów biznesowych i rozwój opieki farmaceutycznej w ponad 200 aptekach stacjonarnych Gemini.

Dawid Sakowski
Product Development Director

Pracował przy wielu startupowych projektach internetowych związanych z nowymi technologiami. Dla Dawida wdrażanie projektów, kampanie reklamowe, social media, zarządzanie produktem, kreowanie wizerunku – nic nie jest mu obce. Każdego dnia szuka nowych rozwiązań, aby systematycznie ulepszać aplikację Medidesk i dostosowywać ją do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów. Prywatnie fan Realu Madryt, gotowania i biegania.

Jakub Neumann
CTO

Pasjonat technologii wytwarzania oprogramowania z 25-letnim doświadczeniem w obszarze IT. Architekt chmurowych systemów informatycznych, rozwiązań i urządzeń medycznych (w tym certyfikowanych nowym European Union Medical Device Regulation), integracji, protokołów komunikacyjnych, algorytmów przetwarzania i analizy sygnałów. Entuzjasta środowiska JVM, założyciel i dawny lider Trójmiasto Java Group. Obecnie zajmują go szczególnie rozwiązania z zakresu konteneryzacji, ciągłej integracji i dostarczania usług.

Anita Chabrowska
Marketing Director

Pasjonatka nowych trendów w komunikacji marketingowej. Autorka licznych publikacji branżowych z dziedziny marketingu. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Pracowała m.in. dla marek: Samsung, Henkel, Ferrero, adidas, Costa Coffee, PZU, Cinema City i wielu innych. Zafascynowana ideą marek lovemarks – autentycznych, etycznych, przemyślanych, kreatywnych, wyrazistych, odważnych i kwestionujących status quo. Prywatnie mama dwóch dziewczynek. Biega maratony.

Małgorzata Domagała
Sales Strategy Director

Prawie 20 lat doświadczenia w handlu, tworzeniu procesów sprzedażowych i zarządzaniu zespołami. Ostatnia dekada poświęcona branży medycznej.
Budowała międzynarodowe zespoły i kształtowała sprzedaż produktów na rynkach Europy Środkowej. Nadzoruje proces generowania i konwersji leadów. Prywatnie amatorka jazdy górskiej na rowerze, zwłaszcza w rejonach himalajskich (5340m n.p.m)

Urszula Łaskawiec
Training & Development Director

Trenerka z ponad 12-letnim doświadczenie w koordynowaniu projektów sprzedażowych, opieki posprzedażowej i komunikacji z klientem.

Uczy odpowiedzialności za pacjenta, dbania o wizerunek placówki, jakościowej obsługi pacjenta, działań pomagających w promowaniu usług placówki medycznej.

Izabela Kaźmierczak
Development and Customer Service Director

Ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi zdobyte przez budowanie i rozwijanie ich biznesów. Rozwijała i współtworzyła dział sprzedaży i marketingu w jednym z największych portali medycznych w Polsce. Posiada umiejętności w zakresie analizy efektywności działań i mierzenia wskaźników biznesowych. ​W Medidesk zarządza Działem Rozwoju i Obsługi Klienta stale podwyższając jakość i standard świadczonych usług.​

Poznaj karty naszej historii

Rozpoczęcie badań i analiza potrzeb
wśród potencjalnych klientów
Styczeń 2016
Czerwiec 2016
Pierwsze makiety i prototypy
systemu
Pierwsze prace programistyczne
Październik 2016
Styczeń 2017
Wersja alfa aplikacji i pierwsze
wdrożenia u klienta
Integracja z systemami
zewnętrznymi typu HIS
Październik 2017
Maj 2018
Ponad 100 aktywnych
klientów
Ponad 1 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2018
Wrzesień 2018
Wersja 2.0 aplikacji. Wdrożenie panelu Manager
wraz ze statystykami dla właścicieli i managerów
Ponad 4 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2019
Kwiecień 2020
Platforma telemedyczna z telefonią VoIP stworzona dla lekarzy, pracowników rejestracji i managerów placówek
Pierwsza edycja konferencji
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Maj 2020
Czerwiec 2020
Softphone oprogramowanie do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych za pośrednictwem aplikacji
Uruchomienie platformy edukacyjnej
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Wrzesień 2020
Styczeń 2021
Uruchomienie własnej platformy VoIP
Uruchomienie zewnętrznego Call Center Medidesk
Marzec 2021
Kwiecień 2021
Czwarta edycja konferencji
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Pierwsze wdrożenie MediBota u Klienta
Maj 2021
Maj 2021
Powstanie marki Vetidesk
Pierwsze wdrożenie Vetidesk u Klienta
Czerwiec 2021
Maj 2022
Szósta edycja konferencji
Akademia Managera Ochrony Zdrowia (dwudniowy event)

Klienci

oraz setki innych placówek w całej Polsce

Masz wątpliwości, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie?

Z Medidesk korzysta już ponad 550 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do nich!

  Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

   Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

    Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

     Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk