O nas

O nas 2017-09-20T15:52:19+00:00
Daniel Nowocin

Daniel Nowocin

Pomysłodawca i założyciel aplikacji MediDesk, który na bazie wieloletniego doświadczenia w obsłudze marketingowej podmiotów leczniczych zainicjował realizację projektu. Doradca i konsultant managerów i właścicieli placówek leczniczych w zakresie wprowadzania skutecznych metod pozyskiwania pacjentów i  rozwoju działań marketingowych.

Na co dzień entuzjasta wszelkich form ruchu i aktywności, które napędzają go do realizacji wytyczonych planów i marzeń.

Dawid Sakowski

Pracował przy wielu start-up’owych projektach internetowych związanych z aktywnym stylem życia i nowymi technologiami. Kampanie reklamowe, social media, zarządzanie contentem, kreowanie wizerunku – to tylko niektóre z jego umiejętności.

Każdego dnia szuka nowych pomysłów i rozwiązań. Uwielbia podróże i gotowanie, w wolnych chwilach biega – kto wie, może kiedyś pobiegnie do Madrytu?

Dawid Sakowski
Tomasz

Tomasz

Tomasz zajmuje się wszystkim co jest związane z warstwą wizualną aplikacji MediDesk. Jego schludny i intuicyjny interfejs sprawia, że praca w placówkach medycznych z każdym dniem staje się jeszcze bardziej komfortowa i wydajna.

W wolnym czasie poszerza swoje horyzonty o tajniki back-endu – jego marzeniem zawodowym jest stać się pełnowartościowym programistą full-stack. Prywatnie perkusista rockowy, meloman, miłośnik gór i motoryzacji.

close


Potrzebujesz

więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy do ciebie!

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.