DLA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Profesjonalna obsługa w
ekskluzywnym otoczeniu

Zadbaj o wysoki standard obsługi, zachowując autentyczność i indywidualności swojej kliniki oraz jej personelu. Zyskaj efektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów oraz realny wzrost sprzedaży swoich usług.

Liczba wizyt znacznie wzrosła!

Zarządzanie kliniką nigdy nie było łatwiejsze.

Ponad 600 placówek medycznych i klinik medycyny
estetycznej korzysta już z Medidesk

DLA KOGO

Medidesk to idealne rozwiązanie
dla placówek medycyny estetycznej takich jak

Kliniki medycyny estetycznej

Kliniki chirurgii plastycznej

Kliniki dermatologiczne

Placówki kosmetologii estetycznej

WYBRANE FUNKCJE

Dowiedz się więcej o funkcjach Medidesk,
przydatnych dla Twojej kliniki medycyny estetycznej

Funkcje dla rejestracji
Lista nieodebranych połączeń
Tagowanie i statusy połączeń
Softphone

Sprawdzaj ile i które zgłoszenia wymagają obsługi. Przeglądaj i monitoruj historię zgłoszeń. Zyskaj kompletny wgląd w ruch przychodzący i wychodzący w Twojej klinice medycyny estetycznej. Przeglądaj zgłoszenia według dowolnych kryteriów: nieodebrane, odebrane, trwające, oczekujące, zakończone.

Nadawaj odpowiednie statusy i taguj każde połączenie. Statusy wskazują na informacje dotyczące: umówienia, nieumówienia wizyty czy potrzeby kontaktu z pacjentem.

Odbieraj i wykonuj połączenia telefoniczne za pośrednictwem aplikacji Medidesk bez potrzeby posiadania fizycznych aparatów. Wystarczy jedynie komputer lub laptop z zestawem słuchawkowym i mikrofonem. Łatwa obsługa połączeń z dowolnego miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

POZNAJ MEDIDESK

Innowacyjne i kompleksowe
narzędzie dla Twojej kliniki medycyny estetycznej

Medidesk to profesjonalne narzędzie monitoringu oraz analityki połączeń telefonicznych, wskaźników biznesowych i kanałów marketingowych. Medidesk to mądre zarządzanie kliniką medycyny estetycznej.

Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej o aplikacji Medidesk i o tym, jak może Ci pomóc!

Ilość nowych klientów
16% wzrostu
Nowa wizyta
Masz PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

Sprawdź jakie korzyści przyniesie wdrożenie aplikacji Medidesk do Twojej kliniki. Dołącz do grona ponad 600 placówek medycznych w całej Polsce, które korzystają już z Medidesk.

REFERENCJE

Przeczytaj opinie
naszych zadowolonych klientów

„Medidesk doceniam szczególnie za możliwość kontroli wielu istotnych dla mnie wskaźników w jednym miejscu. Jako właścicielka klinik w różnych miejscach Warszawy, lubię mieć dostęp do statystyk związanych z ruchem pacjentów i wyników biznesowych każdego z oddziałów, z dowolnego miejsca i kiedy tylko tego potrzebuję. Wszelkie kampanie reklamowe weryfikuję w Panelu Managera i działam przemyślanie. Wiem doskonale, które działania są dla nas najbardziej skuteczne.”

Dr n. med. Beata Dethloff
(Kliniki Dr Beata Dethloff, Właścicielka)

„Medidesk odpowiedział na nasze potrzeby związane z kompleksową obsługą połączeń telefonicznych oraz bezproblemowym kontaktem z potencjalnym klientem. Dużym wsparciem od momentu wdrożenia aplikacji jest dla nas dział sukcesu klienta, który cyklicznie wykonuje tzw. TTP i sprawdza w jaki sposób nasza rejestracja radzi sobie z aplikacją. Polecam Medidesk każdej placówce, dla której dobro i profesjonalna obsługa pacjenta jest najważniejsza.”

Sandra Uznańska
(Medistica Medical Group,Manager generalny)

„Na Medidesk trafiłem, ponieważ szukałem szkoleń dla zespołu mojej rejestracji. Nie ukrywam, że moje zainteresowanie wzbudziła szeroka oferta jaką posiada Medidesk. To nie tylko narzędzie wspierające zespół rejestracji i managerów, ale również wsparcie merytoryczne specjalistów, zarówno od strony szkoleniowej jak i obsługi klienta. Moją wizją jest stworzenie najlepszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, co idealnie komponuję się z rozwiązaniami, które daje aplikacja Medidesk.”

Piotr Korc
(La Guel, Prezes Zarządu)

„Zdecydowaliśmy się na aplikację Medidesk, która istotnie usprawnia naszą pracę. Dzięki temu narzędziu możemy precyzyjne weryfikować bieżącą pracę naszego call center. Medidesk pozwala nam również błyskawicznie rozpoznać pacjenta, który próbuje skontaktować się ponownie z placówką, czy powrócić do jakiejś usługi medycznej, którą u nas wcześniej wykonał. Możemy z pewnością zarekomendować Medidesk placówkom zainteresowanym podnoszeniem jakości obsługi pacjenta.”

Karolina Rybak
(Klinika Ambroziak, Kierownik Biura Zarządu)

„Wdrożenie Medideska traktowaliśmy jako rewolucję, nie posiadając dotychczas systemu monitorującego połączenia telefoniczne i analizującego efektywność recepcji. Dzięki m.in. raportom „tajemniczego klienta”, co miesięcznej analizie wyników, podnieśliśmy naszą efektywność i wprowadziliśmy procesy, które sprofesjonalizowały działanie całego zespołu.”

 
Anna Salomon
(Skin Concept, Współwłaściciel)

„Medidesk to nie tylko intuicyjne narzędzie wspierające pracę rejestratorek i managerów, ale również wykwalifikowany zespół specjalistów. Od zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie działu obsługi klienta Medidesk. Zespół jest niezwykle zaangażowany oraz posiada merytoryczną wiedzę. Współpraca z tak doświadczonym personelem pomogła nam uniknąć wielu problemów technicznych. Możemy z czystym sumieniem polecić ją wszystkim właścicielom i managerom placówek medycyny estetycznej i placówek medycznych.”

Jacek Kostrzewa
(Melitus, Prezes Zarządu)
STATYSTYKI MEDIDESK

Co zyskasz wdrażając
Medidesk do swojej kliniki

3 razy więcej
połączeń telefonicznych

…które są bezpośrednim efektem działań marketingowych podjętych w ciągu ostatnich 9 miesięcy

40%
wzrost z oddzwonień

…na nieodebrane połączenia od pacjentów

16%
śr. wzrostu przychodów

…w ciągu pierwszych 3 miesięcy aktywnego użytkowania Medidesk

1m 32s
średni czas

w teście jakości i efektywności pracy rejestracji pod kątem obsługi pacjenta

DLA PLACÓWEK MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Zobacz jak z Medidesk można kontrolować poziom jakości obsługi pacjentów.

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z BEZPŁATNEGO audytu pracy rejestracji, aby poznać faktyczny stan działania Twojej kliniki już dziś!

Zamów bezpłatną analizę
Skuteczność bez
aplikacji Medidesk
28%
Jakość Twojej
obsługi z Medidesk
99%

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Skontaktuj się z nami przez formularz i skorzystaj z BEZPŁATNEGO audytu pracy rejestracji, aby poznać faktyczny stan działania Twojej kliniki już dziś!

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej klinice medycyny estetycznej, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycyny estetycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się