Jacek Kostrzewa Prezes Zarządu Melitus

„Klientem Medidesk jesteśmy od trzech lat, czyli od samego początku istnienia firmy.
Mamy przyjemność pracować na narzędziu, które jest intuicyjne, przejrzyste, daje wiele możliwości dla pracowników oraz jest nieustannie ulepszane.

Są sytuacje, w których pacjent próbuje dodzwonić się, gdy klinika jest nieczynna. Dzięki Medidesk, jesteśmy w stanie odnotować nieodebrane połączenia i od razu wykonać próbę dodzwonienia się do osoby zainteresowanej wizytą. Przed wdrożeniem Medidesk nie mieliśmy możliwości sprawdzania tego typu połączeń, przez co traciliśmy istotny procent pacjentów.

Jedną z ważniejszych funkcji jakie posiada Medidesk jest możliwość zapisywania danych pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie odróżnić pacjenta nowego od tego, który jest już naszym stałym klientem i chciał się dodzwonić w celu dopytania o usługę na którą został zapisany.

Aplikacja Medidesk pomaga nam w szybkim odszukaniu informacji o pacjencie, a on nie musi tracić czasu na ponowne przedstawianie problemu. Cały proces trwa teraz znacznie krócej.

Medidesk to nie tylko intuicyjne narzędzie wspierające pracę rejestratorek i managerów, ale również wykwalifikowany zespół specjalistów. Od zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie działu obsługi klienta Medidesk. Zespół jest niezwykle zaangażowany oraz posiada merytoryczną wiedzę. Współpraca z tak doświadczonym personelem pomogła nam uniknąć wielu problemów technicznych.

Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór aplikacji Medidesk był trafny. Możemy z czystym sumieniem polecić ją wszystkim właścicielom i managerom placówek medycyny estetycznej i placówek medycznych.”

Zobacz case study Zobacz referencje

Klinika Melitus, to warszawska placówka medycyny i dermatologii estetycznej specjalizująca się w dermatologii estetycznej i Anti-Aging. Wykonuje zabiegi oraz udziela porad z zakresu chirurgii i chirurgii plastycznej, dermatologii, flebologii, urologii i kosmetologii. Klinika zajmuje się leczeniem pacjentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć medycyny, nieustannie inwestując w nowe technologie i szkolenia swojego zespołu. Do wykonywanych zabiegów stosując nowoczesne, sprawdzone i co najważniejsze bezpieczne preparaty.

Dowiedz się więcej

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk