Popraw jakość obsługi pacjentów i zwiększ
przychody placówki

Medidesk to aplikacja do kompleksowej obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych.

Funkcje

Dla rejestracji

Aplikacja Medidesk to realna pomoc dla pracowników działów rejestracji placówek leczniczych. Medidesk zwiększa liczbę pacjentów i poprawia jakość ich obsługi. Znacznie poprawia komunikację na linii placówka – pacjent.

Zobacz więcej

Dla managera

Medidesk usprawnia pracę managerów, osób zarządzających i właścicieli podmiotów medycznych. Zwiększa przychody, niweluje wąskie gardła w pracy rejestracji, zwiększa nadzór nad pracownikami i poprawia organizację ich pracy.

Zobacz więcej

Dla marketingu

Dzięki Medidesk możliwa jest agregacja różnych kanałów komunikacji marketingowej w jednym miejscu. Medidesk umożliwia optymalizację wydatków na działania marketingowe dzięki dokładnej analizie źródeł ruchu pacjentów.

Zobacz więcej

Z naszej aplikacji korzystają codziennie

Zaufali nam

Jak zwiększyć sprzedaż i efektywność w pozyskiwaniu pacjentów?

Medidesk wspiera właścicieli i managerów placówek medycznych oraz beauty w codziennym zarządzaniu zespołem rejestracji. Umożliwia lepszą kontrolę zakresu działań i efektywności pracy zespołu.

Dowiedz się więcej

Dlaczego Medidesk

ponad 550 placówek
korzystających na co dzień z aplikacji Medidesk
ponad 3500 rejestratorek
logujących się codziennie do panelu
ponad 800 managerów
korzystających codziennie z analiz dostępnych w aplikacji
ponad 15 mln obsłużonych
zgłoszeń telefonicznych pacjentów w placówkach w całej Polsce
16% śr. wzrostu przychodów
w ciągu pierwszych 3 miesięcy aktywnego użytkowania Medidesk
średnio 37%
o tyle bardziej efektywne są kampanie marketingowe z Medidesk
ponad 9 mln
dodatkowych przychodów dla klientów zarządzających zgłoszeniami pacjentów

Poznaj platformę edukacyjną Medidesk Edu

Sprawdź kursy online, konferencje i webinary szkoleniowe dla managerów i pracowników branży medycznej.

Sprawdź Medidesk Edu

Masz wątpliwości, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie?

Sprawdź jakie korzyści przyniesie wdrożenie aplikacji Medidesk do Twojej placówki. Dołącz do grona ponad 550 placówek medycznych w całej Polsce, które korzystają już z Medidesk.

Poznaj opinie naszych klientów

Paulina Wald
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca
Szef Zespołu Rejestracji

Medidesk wspiera mnie w codziennym zarządzaniu zespołem rejestracji. Dzięki aplikacji Medidesk na bieżąco analizuję wskaźniki odbierania połączeń wychodzących i przychodzących. Widzę kto z zespołu umawia najwięcej pacjentów, ile odebranych rozmów danego dnia przełożyło się na realne wizyty, a także jakie jest natężenie ruchu pacjentów w danych godzinach. To bardzo pomocne informacje, które pomagają optymalizować pracę rejestratorek czy ustalać grafiki.

Dr n. med. Beata Dethloff
Kliniki Dr Beata Dethloff
Właścicielka

Medidesk doceniam szczególnie za możliwość kontroli wielu istotnych dla mnie wskaźników w jednym miejscu. Jako właścicielka klinik w różnych miejscach Warszawy, lubię mieć dostęp do statystyk związanych z ruchem pacjentów i wyników biznesowych każdego z oddziałów, z dowolnego miejsca i kiedy tylko tego potrzebuję. Wszelkie kampanie reklamowe weryfikuję w Panelu Managera i działam przemyślanie. Wiem doskonale, które działania są dla nas najbardziej skuteczne.

Maciej Piechota
BodyMove
Właściciel

Za pomocą Medidesk mogę sprawdzać, które kanały marketingowe uruchomione w celu pozyskania pacjentów, są dla nas najbardziej opłacalne - np.: akcja ulotkowa czy kampania w Google AdWords. Poza tym Medidesk stał się ulubionym narzędziem naszych rejestratorek bez którego obecnie nie wyobrażają sobie swojej codziennej pracy. To niezwykle pomocne narzędzie dla wszystkich, których celem jest zwiększenie zysków w szeroko pojętym biznesie leczniczym.

Masz wątpliwości, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie?

Z Medidesk korzysta już ponad 550 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do nich!

  Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

   Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

    Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

     Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk