Widok listy

Medidesk narzędziem dla placówek zagranicznych

Mężczyźni pozujący na ściance

6 grudnia br. prezes zarządu Medidesk Daniel Nowocin wziął udział w podsumowaniu projektu Polskie Mosty Technologiczne, realizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH). Jest to program rozwojowy dla firm z sektora MŚP, które mogą otrzymać grant w kwocie do 200 tys. zł na opracowanie i wdrożenie strategii ekspansji zagranicznej poza Unię Europejską.

W 2019 r. w ramach programu odbyło się sześć rund konkursowych. Przedsiębiorcy złożyli aż 672 wnioski, a grant otrzymało 285. Z nieskrywaną dumą informujemy, że jedną z nich jest Medidesk – uzyskane w konkursie środki zostały przeznaczone na przygotowanie strategii wejścia na rynki anglojęzyczne, w tym kluczowy dla całej branży rynek Stanów Zjednoczonych. Nasze pierwsze działania planujemy realizować na tym rynku po trzech latach działalności i wdrożeniu aplikacji Medidesk do 250 placówek na terenie całej Polski.

Dzięki pracy, jaką wykonaliśmy w projekcie Polskie Mosty Technologiczne, mamy już właściwie gotowy projekt na kluczowe dla nas rynki anglosaskie, w tym priorytetowy – amerykański. Analizy i ekspertyzy pomogły mam zrozumieć, od czego zacząć. Uświadomiliśmy też sobie, że na ekspansję będziemy gotowi dopiero w 2020 r. Udział w projekcie to był eksperyment, który się udał. Jesteśmy wdzięczni pracownikom Agencji za wszelką pomoc, w tym w rozliczeniu projektu – powiedział Daniel Nowocin, cytowany w komunikacie prasowym PAIH.

Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie internetowej paih.gov.pl/pl,  a wiadomość o planowanej ekspansji zagranicznej Medidesk znalazła się także w papierowym wydaniu „Pulsu Biznesu” z 6 grudnia.

Z wizytą w Pałacu Prezydenckim

To nie koniec naszych dobrych informacji! 9 grudnia nasi przedstawiciele – prezes Daniel Nowocin i dyrektor ds. rynków zagranicznych Michał Surowiec – gościli w Pałacu Prezydenckim, gdzie odbyła się piąta edycja wydarzenia „Startupy w Pałacu_EKSPANSJA”, mającego na celu wsparcie polskich innowacyjnych firm w poszukiwaniu możliwości rozwojowych. Podczas spotkania prezydent Andrzej Duda nagrodził zwycięzców konkursu voucherami na misje zagraniczne, ufundowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele spółek skarbu państwa oraz firm prywatnych odpowiedzialni w nich za obszar innowacji. Dla nas była to wyjątkowa możliwość spotkania się z osobami zarządzającymi wyróżnionymi startupami, porozmawiania z przedstawicielami mediów oraz prezydentem Andrzejem Dudą.

Więcej szczegółów dotyczących programu „Startupy w Pałacu” na stronie www.

Wszystkie osoby, placówki medyczne i firmy zainteresowane naszą aplikacją Medidesk do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się