Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Nowość w Medidesk – widżet pomocy w oknie aplikacji

Nowość w Medidesk – widżet pomocy w oknie aplikacji Na przełomie stycznia i lutego oddamy do dyspozycji użytkowników Medidesk nową funkcjonalność - widżet pomocy, do zgłaszania problemów z działaniem aplikacji. Sprawdź jakie zmiany czekają użytkowników. Aplikacja Medidesk powstała i dużej mierze rozwija się w oparciu o potrzeby, sugestie i wskazówki managerów oraz pracowników placówek ochrony zdrowia korzystających z jej funkcjonalności. Dziś oddajemy do Waszej dyspozycji kolejny element - widżet pomocy, dzięki któremu kontakt z naszym Działem Pomocy będzie łatwiejszy i sprawniejszy.

Czym jest Widżet Pomocy w aplikacji Medidiesk?

Od 22 stycznia br. dla użytkowników aplikacji, którzy w procesie logowania podali adres email w domenie placówki, uruchamiamy możliwość zgłaszania potrzeb, wyzwań i problemów bezpośrednio w aplikacji Medidesk. Dzięki wbudowanemu widżetowi do kontaktu, użytkownicy otrzymują możliwość komunikacji i przekazywania informacji bezpośrednio do Działu Pomocy bez potrzeby korzystania z wysyłki mailowej. Dotychczasowe formy kontaktu w postaci numeru telefonu i adresu pomoc@medidesk.pl pozostają bez zmian i można z nich korzystać niezależnie. Dla ułatwienia, dodaliśmy je też do widoku widżetu kontaktu z Działem Pomocy.

Co zyskasz korzystając z nowej funkcjonalności?

Najważniejsza kwestia, to uzyskanie pomocy w każdej sprawie związanej z działaniem aplikacji, jej obsługą, czy problemami technicznymi wynikającymi z konfiguracji lub wprowadzonych zmian.
Widżet pozwala też na bezpośredni kontakt głosowy – telefoniczny, z pracownikami pomocy, bez potrzeby wybierania numeru na klawiaturze telefonu i dzwoniąc z aplikacji Medidiesk. Zgłaszając problem z wykorzystaniem formularza wystarczy wybrać temat z dostępnych na liście, opisać sprawę i dołączyć do zgłoszenia zrzut ekranu, pokazujący nieprawidłowość zaobserwowaną przez użytkownika. Tak opisane zgłoszenie wystarczy wysłać do naszych specjalistów, którzy niezwłocznie zajmą się jego rozwiązaniem.

Jakie korzyści niesie ze sobą widżet pomocy?

Do najważniejszych zalet korzystania z nowego rozwiązania należą:
1. Szybsze, łatwiejsze wysyłanie zgłoszeń do działu pomocy bezpośrednio z aplikacji Medidesk.
2. Możliwość załączanie screenów – zrzutów ekranu.
3. System sam zbiera informacje o użytkowniku korelując go z przypisanym adresem e-mail – co usprawni proces obsługi zgłoszenia.
4. Widoczny numer telefonu do pomocy technicznej.
5. Możliwość zadzwonienia do Pomocy technicznej bezpośrednio z aplikacji.

Podsumowując, nowa funkcjonalność nie wpłynie na podstawowe działanie aplikacji, jakim jest obsługa i zarządzanie ruchem telefonicznym w placówce. Istotne jednak dla uruchomienia i prawidłowego działania nowej funkcjonalności jest to, aby użytkownik uzupełnił swoje konto adresem email w domenie placówki w procesie logowania. Duża część użytkowników ma ten proces już za sobą. Dla przypomnienia nasi Klienci nadal mogą wysłać e-maile, czy kontaktować się z Działem Pomocy telefonicznie korzystając z dostępnych kanałów.

Jednocześnie cały czas pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami o których, będziemy informowali Was na bieżąco. Zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalności wbudowanej w aplikację i przypominamy o potrzebie aktualizacji danych kontaktowych użytkowników o adres email w domenie placówki. Od dnia 01. lutego br. wymóg ten będzie niezbędny do korzystania z aplikacji po zalogowaniu. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pomoc@medidesk.pl lub telefonicznie pod numerem 22 690 00 70.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk