Widok listy

Nowość w Medidesk – widżet pomocy w oknie aplikacji

Widżet pomocy

Czym jest Widżet Pomocy w aplikacji Medidiesk?

Od 22 stycznia br. dla użytkowników aplikacji, którzy w procesie logowania podali adres email w domenie placówki, uruchamiamy możliwość zgłaszania potrzeb, wyzwań i problemów bezpośrednio w aplikacji Medidesk. Dzięki wbudowanemu widżetowi do kontaktu, użytkownicy otrzymują możliwość komunikacji i przekazywania informacji bezpośrednio do Działu Pomocy bez potrzeby korzystania z wysyłki mailowej. Dotychczasowe formy kontaktu w postaci numeru telefonu i adresu pomoc@medidesk.pl pozostają bez zmian i można z nich korzystać niezależnie. Dla ułatwienia, dodaliśmy je też do widoku widżetu kontaktu z Działem Pomocy.

Co zyskasz korzystając z nowej funkcjonalności?

Najważniejsza kwestia, to uzyskanie pomocy w każdej sprawie związanej z działaniem aplikacji, jej obsługą, czy problemami technicznymi wynikającymi z konfiguracji lub wprowadzonych zmian.
Widżet pozwala też na bezpośredni kontakt głosowy – telefoniczny, z pracownikami pomocy, bez potrzeby wybierania numeru na klawiaturze telefonu i dzwoniąc z aplikacji Medidiesk. Zgłaszając problem z wykorzystaniem formularza wystarczy wybrać temat z dostępnych na liście, opisać sprawę i dołączyć do zgłoszenia zrzut ekranu, pokazujący nieprawidłowość zaobserwowaną przez użytkownika. Tak opisane zgłoszenie wystarczy wysłać do naszych specjalistów, którzy niezwłocznie zajmą się jego rozwiązaniem.

Jakie korzyści niesie ze sobą widżet pomocy?

Do najważniejszych zalet korzystania z nowego rozwiązania należą:
1. Szybsze, łatwiejsze wysyłanie zgłoszeń do działu pomocy bezpośrednio z aplikacji Medidesk.
2. Możliwość załączanie screenów – zrzutów ekranu.
3. System sam zbiera informacje o użytkowniku korelując go z przypisanym adresem e-mail – co usprawni proces obsługi zgłoszenia.
4. Widoczny numer telefonu do pomocy technicznej.
5. Możliwość zadzwonienia do Pomocy technicznej bezpośrednio z aplikacji.

Podsumowując, nowa funkcjonalność nie wpłynie na podstawowe działanie aplikacji, jakim jest obsługa i zarządzanie ruchem telefonicznym w placówce. Istotne jednak dla uruchomienia i prawidłowego działania nowej funkcjonalności jest to, aby użytkownik uzupełnił swoje konto adresem email w domenie placówki w procesie logowania. Duża część użytkowników ma ten proces już za sobą. Dla przypomnienia nasi Klienci nadal mogą wysłać e-maile, czy kontaktować się z Działem Pomocy telefonicznie korzystając z dostępnych kanałów.

Jednocześnie cały czas pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami o których, będziemy informowali Was na bieżąco. Zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalności wbudowanej w aplikację i przypominamy o potrzebie aktualizacji danych kontaktowych użytkowników o adres email w domenie placówki. Od dnia 01. lutego br. wymóg ten będzie niezbędny do korzystania z aplikacji po zalogowaniu. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu pomoc@medidesk.pl lub telefonicznie pod numerem 22 690 00 70.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się