Software Engineer

Opis stanowiska
Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w systemie rozproszonym
Współpraca z zespołem produktowym
Utrzymanie istniejącego oprogramowania
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
Wymagania
6+ lat doświadczenia w tworzeniu systemów rozproszonych
Bardzo dobra umiejętność programowania w języku Java
Praktyczna znajomość Spring Framework
Doświadczenie w pracy z Strategic Domain-Driven Design
Umiejętność pisania czystego i testowalnego kodu
Znajomość języka angielskiego
Mile widziane: Doświadczenie z Google Cloud Platform, Docker, Kubernetes
Mile widziane: Znajomość domeny Telco lub Healthcare
Mile widziane: Znajomość frameworka Angular
Oferujemy
Ciekawe wyzwania technologiczne
Wynagrodzenie 15 000 - 24 000 PLN - Współpraca UOP/B2B
Pracę zdalną, hybrydową lub całkowicie z biura, w zależności od twoich potrzeb
Opiekę medyczną
Pakiet sportowy
Dostęp do platformy wellbeingowej
benefity
Co oferujemy

Elastyczny czas pracy

Przyjazne biuro z własną siłownią

Dogodna lokalizacja

Eventy integracyjne

Dołącz do nas

Jeżeli widzisz się w naszym zespole,
wyślij nam CV na kariera@medidesk.pl