Technical Specialist

Opis stanowiska
  • Wsparcie klientów w zakresie konfiguracji ustawień sieci internetowej
  • Konfiguracja central VoIP, Aplikacji Medidesk i innych narzędzi z oferty firmy
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych
  • Współpraca nad projektami integracji Aplikacji z dostawcami
  • Testowanie nowych rozwiązań i funkcjonalności, współpraca z działem IT, produktowym oraz obsługowym
  • Tworzenie, aktualizacja i archiwizacja dokumentacji projektowej, raportowanie postępu prac
  • Budowanie relacji z klientami z uwzględnieniem otwartości, profesjonalizmu i skuteczności
Wymagania
Znajomość zagadnień sieciowych, konfiguracja routerów sieciowych, umiejętność skonfigurowania usług QoS i VLan
Wiedza z zakresu usług VoIP, doświadczenie w pracy z centralami VoIPowymi
Umiejętność samodzielnego wprowadzenia prostej i złożonej konfiguracji centrali VoIP
Wiedza z zakresu usług operatorskich i podstaw prawa telekomunikacyjnego, podstawowa znajomość środowiska systemu międzyoperatorskiego
Wiedza na temat stosowania i zestawiania SIP Trunka, umiejętność skoordynowania procesu zestawienia SIP Trunka
Wysoki poziom kultury biznesowej, osobistej
Komunikatywność i umiejętność posługiwania się językiem korzyści
Wielozadaniowość i chęć współpracy
Mile widziane doświadczenie w procesach implementacyjnych
Oferujemy
Pracę w miłym, otwartym zespole
Możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia
Dokładny i wyczerpujący proces onboardingowy
System premiowy promujący zaangażowanie w powierzone zadania
Możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej
Biuro na Żoliborzu z pięknym ogrodem, stacją metra w odległości około 400 m i prywatną siłownią
Możliwość pracy hybrydowej
Przyjazną atmosferę, partnerskie relacje i wspólne inicjatywy (wyjazdy i wyjścia integracyjne, grill w ogrodzie)
Zarobki uzależnione od doświadczenia i predyspozycji (6-7 tys. zł + VAT przy B2B) Przystąpienie do programu premiowego po okresie próbnym
benefity
Co oferujemy

Elastyczny czas pracy

Przyjazne biuro z własną siłownią

Eventy integracyjne

Szkolenia

Dołącz do nas

Jeżeli widzisz się w naszym zespole,
wyślij nam CV na kariera@medidesk.pl