Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Jesienne webinary Medidesk

Jesienne webinary Medidesk Zapraszamy na październikowe bezpłatne webinary Medidesk. W tym miesiącu w każdą środę o godzinie 11 czekamy na Was podczas 4 spotkań online.

Październikowy cykl otwiera „5 skutecznych sposobów na zwiększenie sprzedaży w placówce medycznej”. Webinar w trakcie, którego Izabela Kaźmierczak i Patrycja Hołdyńska zapoznają Was z dobrymi standardami sprawnej obsługi pacjenta oraz podpowiedzą jak komunikować się z pacjentem językiem korzyści. Dowiecie się dodatkowo jaką wiedzę na temat działań swojej rejestracji powinien posiadać dobry manager oraz jakie znaczenie ma monitoring zgłoszeń pacjentów do placówki medycznej w czasie rzeczywistym.

Drugi webinar „Zarządzanie zmianą w placówkach ochrony zdrowia” w formule wywiadu to nasza nowość. Łukasz Grzanek zasypie pytaniami naszego gościa Panią Grażynę Lewicką. Pani Grażyna jako wieloletni i doświadczony praktyk w zarządzaniu placówkami publicznymi jak i prywatnymi odpowie na pytania dotyczące wprowadzania zmian w ochronie zdrowia. Podczas webinaru zastanowimy się jakie są czynniki sukcesu i porażki w zmianie, przeanalizujemy rolę poszczególnych pracowników we wprowadzaniu zmian, oraz odpowiemy na pytanie czy warto stosować metody innych branż w zarządzaniu zmianą.

„Marketing placówek medycyny estetycznej przy ograniczonym budżecie”, webinar specjalistów marketingu Medidesk to nasza kolejna propozycja podczas październikowych spotkań online. Anita Chabrowska wraz z Łukaszem Grzankiem podzielą się swoim doświadczeniem przybliżając Wam skuteczne kanały dotarcia do pacjentów online oraz podpowiedzą jak reklamować w internecie usługi medycyny estetycznej wykorzystując podstawowe narzędzia i rodzaje komunikacji marketingowej.

Ostatni webinar w tym miesiącu „Profesjonalna obsługa pacjenta w call center medycznym” to debiut Iwony Hoszko, project manager konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia. Iwona podczas swojego wystąpienia opowie jak powinna być zorganizowana prawidłowa obsługa telefoniczna w call center medycznym, jak w sprawnej obsłudze pomoże placówkom monitoring ruchu telefonicznego oraz odpowiednio dobrane narzędzia wspierające.

Zapisz się na webinary dla managerów placówek medycznych i rejestracji i dowiedz się, jak skutecznie działać i rozwijać placówkę medyczną w zmiennych warunkach.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk