Medidesk – komu może pomóc?

Medidesk – komu może pomóc?

Medidesk to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na polskim rynku medycznym. Rejestruje nieodebrane połączenia od pacjentów i umożliwia ich analizę w czasie rzeczywistym, ułatwia menadżerom codzienną kontrolę pracy rejestracji, a także wpływa na wzrost efektywności pracy działu marketingu. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze zalety tego innowacyjnego systemu, z podziałem na trzy dedykowane grupy jego użytkowników: rejestrację, menadżerów oraz dział marketingu.

Najważniejsze zalety innowacyjnego systemu Medidesk:

  • Umożliwia analizę zgłoszeń w czasie rzeczywistym
  • Zapewnia kontrolę procesu umawiania wizyty
  • Odczuwalnie wspiera pracę rejestracji medycznej
  • Motywuje pracowników do rzetelnego wykonywania obowiązków służbowych
  • Umożliwia weryfikację poszczególnych pracowników rejestracji
  • Kreuje nowe standardy i poprawia jakość obsługi pacjentów
  • Wspiera kontrolę wydatków na cele marketingowe
  • Zwiększa przychody placówki medycznej

Medidesk – silne wsparcie pracy rejestracji medycznej

Każdego dnia pracownicy rejestracji medycznej odbierają dziesiątki telefonów od pacjentów, jak również odpisują na wiele zapytań wysłanych drogą mailową lub za pośrednictwem dedykowanych formularzy znajdujących się na stronie internetowej placówki medycznej (formularz kontaktowy na stronie jest obecnie bardzo ważnym elementem wspierającym marketing). W przypadku braku możliwości odebrania telefonu przez pracownika rejestracji, pacjenci mają do wyboru: albo spróbują ponownie nawiązać połączenie po upływie określonego czasu, albo mogą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oddzwonienie przez pracownika rejestracji. W sytuacji, kiedy w grę wchodzi konieczność szybkiej konsultacji lekarskiej lub wykonania zaleconego badania, czas odgrywa tutaj pierwszoplanową rolę.
Dlatego tak istotne jest, aby rejestracja medyczna oddzwaniała na każde nieodebrane połączenie możliwie jak najszybciej.

Aby usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków przez pracowników rejestracji medycznej, w zeszłym roku na polskim rynku zadebiutowała innowacyjna aplikacja Medidesk, która pozwala na rejestrowanie wszystkich nieodebranych połączeń lub połączeń czekających w kolejce (w przypadku zajętej linii) w czasie rzeczywistym. Głównym zadaniem aplikacji Medidesk jest wsparcie i zautomatyzowanie wszystkich działań związanych z obsługą pacjentów w przychodniach lekarskich i szpitalach. Dzięki temu właściciele placówek medycznych, które już wdrożyły ten system u siebie przyznają, że w odczuwalny sposób odnotowują wzrost liczby umówionych wizyt na konsultacje lekarskie oraz pozostałe usługi świadczone przez dany podmiot medyczny. Dzięki aplikacji Medidesk żaden kontakt nie pozostanie „bez odbioru”.

System Medidesk pomaga menadżerom kontrolować pracę rejestracji medycznej

Kolejną grupą docelową, dla której została stworzona aplikacja Medidesk są menadżerowie przychodni lekarskich oraz szpitali. Od momentu wdrożenia jej w swojej placówce medycznej, otrzymują oni możliwość sprawowania bieżącej kontroli pracy rejestracji oraz najważniejszych procesów usługowych w placówce. Poprzez Medidesk, każdy menadżer ma możliwość odsłuchiwania rozmów telefonicznych oraz przeglądania statystyk (np. liczba połączeń odebranych, oddzwonionych itp.) w czasie rzeczywistym. Dzięki temu może on na bieżąco śledzić pracę swoich pracowników i w razie konieczności zainterweniować natychmiastowo, co w sposób bezpośredni przyczyni się do rozwoju biznesu, wzrostu przychodów oraz pozyskiwania nowych pacjentów.

Osiągaj większe przychody z kampanii reklamowych

Trzecią grupą odbiorców aplikacji Medidesk stanowią pracownicy działów marketingu placówek medycznych. Po jej drożeniu otrzymują możliwość bezpośredniego połączenia jej z kanałami marketingowymi. Ponadto, dzięki niej każdy pracownik działu marketingu ma bezpośredni wgląd w koszty aktualnie prowadzonych kampanii, a także widzi ich efekty. Dzięki temu możliwa jest szybka, skuteczna optymalizacja i poprawa prowadzonych działań. Wszystko po to, aby możliwie jak najefektywniej zmaksymalizować sprzedaż.

Postaw na Medidesk i zauważ ogromną różnicę w funkcjonowaniu placówki. Zacznij zarabiać – zobacz, jakie to proste.

Każda placówka, której zależy na sprawnym oraz efektywnym zarządzaniu pracą rejestracji medycznej, kontroli kampanii marketingowych oraz wzroście przychodów może w prosty i sprawny sposób wdrożyć system Medidesk u siebie. W ciągu jednego dnia klient otrzymuje aktywną aplikację z oddzielnymi loginami dla wszystkich pracowników. Dzięki temu właściciele i menadżerowie przychodni lekarskich oraz szpitali mogą w pełni kontrolować pracę rejestracji w zakresie odbierania telefonów od pacjentów. Zalet tego rozwiązania jest wiele, w tym przede wszystkim najważniejsza – wzrost liczby pacjentów przekładający się na realne zyski.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich przedstawicieli zainteresowanych sprawdzeniem efektów systemu Medidesk w swojej placówce!
Zapytaj o bezpłatny audyt rejestracji!

Autor: Redakcja
|
Dodano: 3 kwietnia 2018

Powiązane posty

Ręce podczas pracy na laptopie, dookoła ikony mediów społecznościowych.

Działania marketingowe placówek medycznych w okresie epidemii – nowe tematy webinarów!

W wyniku epidemii koronawirusa funkcjonowanie wielu placówek medycznych, poradni specjalistycznych, szpitali czy zakładów rehabilitacyjnych zostało mocno ograniczone. Część świadczonych usług została całkowicie wstrzymana, a wiele było realizowanych wyłącznie w formie telekonsultacji.
Autor: Redakcja
|
2020-06-01
Starsza kobieta podczas telekonsultacji.

Jak zachęcić seniorów do korzystania z telekonsultacji?

Obecnie coraz więcej przychodni udostępnia możliwość odbycia wizyty u lekarza w formie telekonsultacji lub videorozmowy. Taka usługa jest pomyślana również z myślą o osobach starszych. Te jednak czasem mają opory przed umówieniem się na taką wizytę. Dlaczego tak się dzieje? Jak zachęcić seniorów do skorzystania z takiej telekonsutacji?
Autor: Redakcja
|
2020-05-28
Contact
Wypróbuj Medidesk
Bezpłatnie przez 14 dni!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie.


* pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

Zostaw numer,
oddzwonimy!
Zapytaj o wycenęWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

* pola wymagane