Poznaj aplikację i zespół Medidesk

Jesteśmy startupem technologicznym działającym w branży medycznej i medycyny estetycznej. Medidesk to kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 450 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dowiedz się więcej

Poznaj aplikację i zespół Medidesk

Jesteśmy startupem technologicznym działającym w branży medycznej i medycyny estetycznej. Medidesk to kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 450 obiektów medycznych w całej Polsce.

Dowiedz się więcej
Medidesk

My w statystykach

ponad 450 placówek
korzystających na co dzień z aplikacji Medidesk
ponad 3500 rejestratorek
logujących się codziennie do panelu aplikacji
ponad 800 managerów
korzystających codziennie z analiz dostępnych w aplikacji
ponad 15 mln obsłużonych
zgłoszeń telefonicznych pacjentów w placówkach w całej Polsce
16% śr. wzrostu przychodów
w ciągu pierwszych 3 miesięcy użytkowania narzędzia Medidesk
średnio 37%
o tyle bardziej efektywne są kampanie marketingowe w Medidesk
ponad 9 mln
dodatkowych przychodów dla klientów zarządzających zgłoszeniami
+55członków zespołu

Poznaj nasz zespół

Nasz skład tworzą nietuzinkowi ludzie, cechujący się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, we wszystkim co robią. Wspólnie rozwijamy Medidesk i każdego dnia dokładamy największych starań, aby firma rozwijała się na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszych technologii na rynku.

Daniel Nowocin
CEO

Twórca Medidesk. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu medycznym powołał do życia aplikację, która dziś usprawnia pracę setkom podmiotów leczniczych w Polsce. Doradca zarządów i kadry managerskiej w zakresie skutecznego pozyskiwania pacjentów i rozwoju biznesu. Strateg firmy i guru sprzedaży. Na spotkaniach z klientami czuje się jak ryba w wodzie, pomagając im w codziennych wyzwaniach. Urodzony leader. Entuzjasta wszelkich form ruchu i podróży.

Dawid Sakowski
Product Development Director

Pracował przy wielu startupowych projektach internetowych związanych z nowymi technologiami. Dla Dawida wdrażanie projektów, kampanie reklamowe, social media, zarządzanie produktem, kreowanie wizerunku – nic nie jest mu obce. Każdego dnia szuka nowych rozwiązań, aby systematycznie ulepszać aplikację Medidesk i dostosowywać ją do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów. Prywatnie fan Realu Madryt, gotowania i biegania.

Maciej Marczuk
CTO

Architekt i piękny umysł odpowiedzialny za budowę i rozwój aplikacji Medidesk. W pracy Maciek korzysta ze swojego już ponad 10-letniego doświadczenia w zakresie projektowania, wytwarzania oraz wdrażania dedykowanych systemów informatycznych. Może się pochwalić wieloma nietuzinkowymi projektami, których realizację ma na swoim koncie. Czarny humor i kolekcja oryginalnych t-shirtów to jego cechy rozpoznawcze obok, których nikt nie przejdzie obojętnie.

Anita Chabrowska
Marketing Director

Pasjonatka nowych trendów w komunikacji marketingowej. Autorka licznych publikacji branżowych z dziedziny marketingu. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Pracowała m.in. dla marek: Samsung, Henkel, Ferrero, adidas, Costa Coffee, PZU, Cinema City i wielu innych. Zafascynowana ideą marek lovemarks – autentycznych, etycznych, przemyślanych, kreatywnych, wyrazistych, odważnych i kwestionujących status quo. Prywatnie mama dwóch dziewczynek. Biega maratony.

Małgorzata Domagała
Sales Strategy Director

Prawie 20 lat doświadczenia w handlu, tworzeniu procesów sprzedażowych i zarządzaniu zespołami. Ostatnia dekada poświęcona branży medycznej.
Budowała międzynarodowe zespoły i kształtowała sprzedaż produktów na rynkach Europy Środkowej. Nadzoruje proces generowania i konwersji leadów. Prywatnie amatorka jazdy górskiej na rowerze, zwłaszcza w rejonach himalajskich (5340m n.p.m)

Paweł Sadowski
Customer Success Director

Buduje wartości klientów oraz dba o ich utrzymanie. Doświadczony w budowie call center i zarządzaniu procesami w kanałach B2B jak i B2C. Zarządzał Departamentami Obsługi Klienta, Sprzedaży, Windykacji i Wysyłki Dokumentów u największych graczy branży ubezpieczeniowej. Ponadto kierował Contact Center – obsługującym europejskich klientów na 9 liniach językowych. Posiada Dyplom Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Jakub Stępnowski
Business Development Director

Ekspert branży healthcare oraz doradca zarządów w zakresie nowych technologii i dywersyfikowania rentowności usług. Z branżą medyczną związany od 10 lat. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu budowania Call Center dla placówek leczniczych. Brał udział w ponad 110 projektach wspierających rozwój szpitali oraz przychodni w całej Polsce, a także w ok. 300 audytach pracy rejestracji. Fan nowoczesnych technologii, w szczególności rozwoju Sztucznej Inteligencji.

Urszula Łaskawiec
Training & Development Director

Trenerka z ponad 12-letnim doświadczenie w koordynowaniu projektów sprzedażowych, opieki posprzedażowej i komunikacji z klientem.

Uczy odpowiedzialności za pacjenta, dbania o wizerunek placówki, jakościowej obsługi pacjenta, działań pomagających w promowaniu usług placówki medycznej.

Poznaj karty naszej historii

Rozpoczęcie badań i analiza potrzeb
wśród potencjalnych klientów
Styczeń 2016
Czerwiec 2016
Pierwsze makiety i prototypy
systemu
Pierwsze prace programistyczne
Październik 2016
Styczeń 2017
Wersja alfa aplikacji i pierwsze
wdrożenia u klienta
Integracja z systemami
zewnętrznymi typu HIS
Październik 2017
Maj 2018
Ponad 100 aktywnych
klientów
Ponad 1 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2018
Wrzesień 2018
Wersja 2.0 aplikacji. Wdrożenie panelu Manager
wraz ze statystykami dla właścicieli i managerów
Ponad 4 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2019
Kwiecień 2020
Platforma telemedyczna z telefonią VoIP stworzona dla lekarzy, pracowników rejestracji i managerów placówek
Pierwsza edycja konferencji
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Maj 2020
Czerwiec 2020
Softphone oprogramowanie do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych za pośrednictwem aplikacji
Uruchomienie platformy edukacyjnej
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Wrzesień 2020
Styczeń 2021
Uruchomienie własnej platformy VoIP
Uruchomienie zewnętrznego Call Center Medidesk
Marzec 2021
Kwiecień 2021
Czwarta edycja konferencji
Akademia Managera Ochrony Zdrowia
Pierwsze wdrożenie MediBota u Klienta
Maj 2021
Maj 2021
Powstanie marki Vetidesk
Pierwsze wdrożenie Vetidesk u Klienta
Czerwiec 2021

Klienci

oraz setki innych placówek w całej Polsce

Masz wątpliwości, czy nasze rozwiązanie jest dla Ciebie?

Z Medidesk korzysta już ponad 450 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do nich!

  Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

   Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

    Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

     Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk