Widok listy

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VI 19-20 maja 2022

akademia managera ochrony zdrowia

19-20 maja 2022 r. eksperci branży medycznej oraz managerowie zarządzający prężnie rozwijającymi się placówkami ochrony zdrowia spotkają się podczas szóstej edycji konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia VI. Temat przewodni spotkania “Skuteczne zarządzanie nowoczesną placówką medyczną” 

Wydarzenie organizowane przez Medidesk odbędzie się w nowej formule dwudniowego wydarzenia wypełnionego prelekcjami ekspertów z branży, indywidualnymi konsultacjami oraz bankietem integracyjnym na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia. Dodatkowo dla wszystkich chętnych uczestników przygotowaliśmy możliwość noclegu oraz skorzystania z oferty rekreacyjnej w miejscu konferencji. Równolegle wydarzenie będzie transmitowane online dla uczestników, którzy nie mogą wziąć udziału w spotkaniu na żywo i wybiorą dostęp zdalny do wydarzenia.   

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy bilety w formie 3 pakietów do wyboru:  

 • pakiet ONLINE (Bilet na 2-dniową konferencję online wraz z 30-dniowym dostęp do nagrań prelekcji. Voucher na bezpłatne konsultacje oraz imienny certyfikat uczestnictwa.)   
 • pakiet KONFERENCJA (Stacjonarne uczestnictwo w 2-dniowej konferencji wraz z lunchem w trakcie trwania wydarzenia oraz przerwami kawowymi. 30-dniowy dostęp do nagrań prelekcji, vouchery na bezpłatne konsultacje oraz imienny certyfikat uczestnictwa)   
 • pakiet VIP (pakiet KONFERENCJA + udział w kolacji branżowej wraz z open barem podczas jej trwania, dostęp do video z konferencji AMOZ V oraz nagrania szkoleń eksperckich w ramach biblioteki webinarów szkoleniowych)

W wirtualnej konferencji wezmą udział eksperci-praktycy branży medycznej, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem, wiedzą i dobrymi praktykami w skutecznym zarządzaniu biznesem medycznym w obecnych czasach. 

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VI to miejsce wymiany doświadczeń, prezentacji sprawdzonych rozwiązań, a także nowoczesnych strategii zmierzających do rozwoju placówki medycznej. Konferencja jest dedykowana dyrektorom, managerom oraz osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia. 

Prelegenci poruszą najbardziej aktualne tematy dla branży medycznej dotyczące: 

 • Cyfryzacji Ochrony Zdrowia 
 • Elektronicznej Dokumentacji Medycznej 
 • Praw i obowiązków pracowników medycznych 
 • Obsługi pacjenta 
 • Dofinansowań dla branży medycznej
   

Szczegóły wydarzenia na stronie konferencja.amoz.edu.pl 

VI edycja konferencji AMOZ odbędzie się w dniach 19-20 maja i zostanie zrealizowana w formie hybrydowej. Uczestnicy otrzymają dostęp do wszystkich wystąpień w formie nagrań wideo przez 30 dni oraz imienny certyfikat uczestnictwa. 

Zapraszamy do udziału i zakupu biletów. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: konferencja.amoz.edu.pl 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

 • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
 • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
 • Buduj dobre relacje z pacjentami
 • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się