Widok listy

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VIII – czas start!

Miło nam poinformować, że wystartowała przedsprzedaż biletów na VIII edycję Konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia.
Już 11-12 maja spotkamy się stacjonarnie w hotelu Arche Hotel Krakowska bądź online, aby po raz kolejny czerpać wiedzę w zakresie efektywnego zarządzania placówką medyczną od przedstawicieli czołowych polskich szpitali, klinik i innych podmiotów branży okołomedycznej. 
Podczas majowej konferencji zaplanowaliśmy szereg paneli dyskusyjnych i prelekcji w tematach, które nie tracą na czasie i wiarygodności. Prawo, marketing, skuteczna sprzedaż, czy obsługa pacjenta to obszary, które w 2023 r. czeka rewolucja nie tylko ze względu na zmiany przepisów prawnych, ale także na coraz bardziej świadomego pacjenta-klienta oraz dalsze zmiany w e-cyfryzacji polskiej służby zdrowia.
 
Akademia Managera Ochrony Zdrowia działa w myśl zasady „Praktycy dla praktyków” dlatego też podczas naszego wydarzenia promujemy przede wszystkim wysoki poziom merytoryki oraz stawiamy na budowanie relacji między uczestnikami oraz ekspertami.
 
Wejdź na stronę https://konferencja.amoz.edu.pl/ i zobacz czym możemy Cię zaskoczyć podczas AMOZ VIII
 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się