Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VIII – czas start!

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VIII – czas start!
Miło nam poinformować, że wystartowała przedsprzedaż biletów na VIII edycję Konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia.
Już 11-12 maja spotkamy się stacjonarnie w hotelu Arche Hotel Krakowska bądź online, aby po raz kolejny czerpać wiedzę w zakresie efektywnego zarządzania placówką medyczną od przedstawicieli czołowych polskich szpitali, klinik i innych podmiotów branży okołomedycznej. 
Podczas majowej konferencji zaplanowaliśmy szereg paneli dyskusyjnych i prelekcji w tematach, które nie tracą na czasie i wiarygodności. Prawo, marketing, skuteczna sprzedaż, czy obsługa pacjenta to obszary, które w 2023 r. czeka rewolucja nie tylko ze względu na zmiany przepisów prawnych, ale także na coraz bardziej świadomego pacjenta-klienta oraz dalsze zmiany w e-cyfryzacji polskiej służby zdrowia.
 
Akademia Managera Ochrony Zdrowia działa w myśl zasady „Praktycy dla praktyków” dlatego też podczas naszego wydarzenia promujemy przede wszystkim wysoki poziom merytoryki oraz stawiamy na budowanie relacji między uczestnikami oraz ekspertami.
 
Wejdź na stronę https://konferencja.amoz.edu.pl/ i zobacz czym możemy Cię zaskoczyć podczas AMOZ VIII
 

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk