Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Rejestracji

Ankieta dla pracowników rejestracji placówek medycznych

Ankieta dla pracowników rejestracji placówek medycznych

W Medidesk ciągle szukamy atrakcyjnych form wsparcia pracowników rejestracji placówek medycznych w ich codziennych obowiązkach i rozwoju.

Działania Medidesk wpierające pracowników rejestracji

To dla Was realizujemy webinaria szkoleniowe z obszarów związanych z rozwojem, zarządzaniem i optymalizacja pracy na rejestracji. Dostarczamy dedykowane szkolenia dla zespołów rejestracji, managerów placówek medycznych wspierające w codziennych wyzwaniach na rejestracji. Organizujemy Akademię Managera Ochrony Zdrowia – jako praktyczną konferencję dla specjalistów i pracowników placówek medycznych. Również dzięki aplikacji Medidesk automatyzujemy powtarzalne czynności w pracy przy obsłudze pacjenta, przyspieszamy i ułatwiamy działania zachęcając do profesjonalizacji obsługi pacjenta na rejestracjach podmiotów medycznych. Inspirujemy do zmian i rozwoju setki rejestratorek, dzięki naszej wspólnej pracy.

Ale to nie koniec…

Podziel się opinią

Potrzebujemy poznać Twoją opinię w temacie motywacji do pracy na stanowisku rejestracji. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w anonimowej ankiecie dla pracowników rejestracji placówek medycznych. Wypełnienie ankiety, która znajduje się TUTAJ zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Wiedza, którą pozyskamy dzięki Twoim odpowiedziom posłuży do analizy zbiorczego zestawienia i przygotowania nowych materiałów i podjęcia działań, które pomogą w Twojej codziennej pracy.

Rejestracja medyczna

Weź udział w anonimowej ankiecie

Weź udział w ankiecie dla pracowników rejestracji placówek medycznych i podziel się swoja opinią w obszarze kwestii, które motywują Cię do pracy i tych, które sprawią Ci wyzwania. Wspólnie z zespołem ekspertów Medidesk i w oparciu o Twoje potrzeby przygotujemy działania zmierzające do zaspokojenia potrzeb i wzmocnienia Twoich umiejętności w miejscu pracy. Wiemy jak ważną rolę w działaniu podmiotów medycznych odgrywają rejestracje i osoby na nich pracujące. Chcemy, aby wasze środowisko pracy było bardziej satysfakcjonujące, a zadania, które realizujecie przynosiły Wam radość i sens z niesienia pomocy pacjentom w ich problemach i potrzebach. Dlatego potrzebujemy Twojej opinii i informacji zwrotnej.

Z góry dziękujemy za Wasze odpowiedzi w przygotowanej ANKIECIE.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk