Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Black Week w Medidesk z rabatem do -70% trwa!

Black Week w Medidesk z rabatem do -70% trwa! Black Week w Medidesk z rabatem do -70% trwa! Pierwszy raz od początku istnienia Medidesk, dajemy możliwość skorzystania z naszych usług z 70% rabatem! To niepowtarzalna okazja dla podmiotów medycznych i placówek ochrony zdrowia, które znają Medidesk, ale z różnych powodów nadal nie są naszymi klientami!

Pierwszy raz od początku istnienia Medidesk, dajemy możliwość skorzystania z naszych usług z 70% rabatem! To niepowtarzalna okazja dla podmiotów medycznych i placówek ochrony zdrowia, które znają Medidesk, ale z różnych powodów nadal nie są naszymi klientami!

Wejdź na stronę i zapoznaj się z naszą ofertą!

Warunkiem skorzystania z promocji jest pozostawienie danych kontaktowych na powyższej stronie oraz podpisanie umowy na wdrożenie Medidesk do końca 2019 roku. Rabat 70% do kwoty 2000 zł zostanie uwzględniony przy podpisaniu umowy.

Black Week w Medidesk trwa tylko do 06.12.2019!
Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji!

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest tutaj.

—————

Jak Medidesk wpływa na działanie i organizację pracy rejestracji? Sprawdźcie sami!

Medidesk wspiera właścicieli i managerów placówek medycznych w codziennym zarządzaniu zespołem rejestracji. Umożliwia lepszą kontrolę zakresu działań i efektywności pracy zespołu. Z Medidesk korzysta już ponad 250 obiektów medycznych w całej Polsce.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk