Widok listy

Chcesz pozyskać nowych pacjentów? Sprawdź potencjał marketingowy swojej placówki

Lekarz analizujący statystyki.

W dobie rosnącej konkurencji, placówki medyczne muszą posiadać przygotowaną pod kątem ich potrzeb strategię marketingową – to podstawa skutecznego działania. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie na tej płaszczyźnie Twoja placówka może się poprawić, skontaktuj się z Media Health – przygotujemy dla Ciebie zupełnie bezpłatną analizę marketingową.

Marketing placówek medycznych to w XXI wieku absolutna konieczność. Coraz większa konkurencja W dobie rosnącej konkurencji, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnej placówce medycznej, sprawia, że każda przychodnia, szpital, a także klinika estetyczna muszą prowadzić działania marketingowe ukierunkowane na swoich pacjentów. Trzeba umieć ich pozyskać i utrzymać, przygotować atrakcyjną ofertę, obsłużyć na najwyższym poziomie, umiejętnie się z nimi komunikować, zbudować swój pozytywny wizerunek z wykorzystaniem zdobyczy najnowszych technologii.

W Media Health dobrze wiemy, że tego typu kompleksowe działania marketingowe wymagają czasu oraz zaangażowania i nawet najlepszy menedżer placówki może mieć trudność z efektywnymi działaniami w tym obszarze – od tego jest jednak zespół naszych specjalistów chętnych do pomocy.

Chcemy wspierać rozwój online-marketingowy polskiej branży leczniczej, więc dla placówek z całego kraju przygotowaliśmy specjalną propozycję – bezpłatną analizę marketingową realizowaną przez nasz zespół ekspertów.

Co otrzymasz w ramach naszej bezpłatnej analizy?

  • Sprawdzisz kluczowe aspekty marketingowe działalności Twojej placówki, w tym stronę internetową, aktywność w social media, opinie pacjentów, skuteczność dotychczasowych działań reklamowych, pozycje wyszukiwania w Internecie,
  • Otrzymasz od nas indywidualny raport, zawierający propozycje konkretnych zmian i działań marketingowych, które warto wdrożyć w Twojej placówce,
  • Dowiesz się, jakie są Twoje silne i słabe strony, jak pozyskiwać nowych pacjentów, jak sprawdzić, by marketing Twojej placówki był bardziej efektywny.

Nasza analiza marketingowa jest zupełnie bezpłatna – chcemy Ci przybliżyć łatwe i szybko dostępne możliwości rozwoju marketingowego, przy wykorzystaniu dostępnych na rynku, nowoczesnych narzędzi.

Analizę działań marketingowych wykonaliśmy już u ponad 175 placówek w całej Polsce, a dowodem na ich skuteczność są pozytywne opinie naszych klientów! Chcesz otrzymać analizę działań marketingowych dla danej placówki?

Skontaktuj się z nami: zostaw swój e-mail na stronie!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się