Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Eksperci Medidesk na MEDmeetsTECH

Eksperci Medidesk na MEDmeetsTECH 10-ta jubileuszowa konferencja MEDmeetsTECH - wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu.

Już 15 grudnia podczas sesji transfer wiedzy Daniel Nowocin i Łukasz Grzanek opowiedzą jaka przyszłość czeka branżę healthcare. Przedmiotem rozważań będą narzędzia online pomocne w rozwijaniu biznes medycznego i ułatwiające kontakt pacjentów z placówkami medycznymi.

Nasi specjaliści podczas wystąpienia skupią się na trzech obszarach:

Pierwszy z nich to przegląd wydarzeń ostatnich 9 miesięcy. Dowiemy się z czym mierzyły się placówki medyczne w ostatnim okresie, jakie nastąpiły zmiany w przepisach i prawie oraz jak lockdown i sytuacja epidemii wpłynęła na zmianę zachowań pacjentów i dostępność usług medycznych.

Drugim omawianym obszarem będą trendy w obsłudze pacjentów. Nasi specjaliści zdradzą sposoby na uproszczenie i przyspieszenie procesu obsługi pacjenta w placówce oraz opowiedzą o aplikacjach typu mHealth – połączeniu nowych technologii i medycyny.

Ostatni poruszany temat będzie dotyczył managera i lekarza „jutra”. Jaki powinien być nowoczesny manager, jakie kompetencje powinien w sobie łączyć , aby w dobie rosnącej konkurencji placówka, którą zarządza świadczyła usługi najwyższej jakości, otwierała się na technologiczne nowinki oraz potrafiła komunikować się z otoczeniem i budować swój pozytywny wizerunek.

Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie pod linkiem: https://medmeetstech.com/grudzien2020

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk