Widok listy

I edycja Akademii Managera Ochrony Zdrowia już 15 maja!

Zarządzanie współczesną placówką medyczną – w dobie dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych, rosnących wymagań pacjentów oraz rozwijających się nowoczesnych technologii medycznych – staje się coraz większym wyzwaniem. Skuteczny marketing, wysoka jakość obsługi pacjentów, przestrzeganie prawa, wdrażanie innowacji technologicznych – to tylko kilka obszarów, z którymi dyrektorzy i managerowie mierzą się na co dzień.

Specjalistyczną i kompleksową wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych zagadnień dotyczących zarządzania placówką leczniczą zyskać będzie można podczas konferencji szkoleniowej Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się we wtorek 15 maja 2020 r. w Warszawie (centrum konferencyjne Szawa Conference, ul. Jutrzenki 137).

W ramach konferencji zaplanowanych jest szereg wykładów i warsztatów prowadzonych m.in. przez specjalistów do spraw zarządzania placówkami medycznymi, prawników, ekspertów z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Gościem specjalnym będzie ekspert reprezentujący Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Wystąpienia nie będą jedynie teorią – prelegenci opowiedzą o konkretnych sytuacjach i rozwiązaniach, przedstawią inspirujące case studies oraz sposoby na wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Uczestnicy Akademii Managera Ochrony Zdrowia poznają m.in. skuteczne strategie marketingowe, dowiedzą się jak usprawnić jakość obsługi pacjentów oraz jakie ryzyka prawne związane są z funkcjonowaniem placówki. Nie zabraknie tematów związanych z mediami społecznościowymi oraz poruszających zmiany związane z cyfryzacją ochrony zdrowia czekają branżę medyczną w 2020 r.

Wystąpienia na scenie uzupełnione będą o możliwość pogłębienia wiedzy w ramach indywidualnych rozmów ze specjalistami z różnych branż, którzy będą dyżurować w trakcie całej konferencji w sferze ekspertów.

Organizatorem konferencji jest firma Medidesk, która opracowała i wdrożyła innowacyjną na polskim rynku aplikację, służącą do zarządzania zgłoszeniami pacjentów oraz monitorowania wskaźników biznesowych i marketingowych w placówkach medycznych. Firma specjalizuje się również w szkoleniach dla menedżerów i pracowników rejestracji placówek medycznych.

Więcej informacji o konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.amoz.edu.pl

Kontakt:

Łukasz Grzanek
Koordynator Konferencji

l.grzanek@amoz.edu.pl
tel. 783 777 131

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się