Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Jak skutecznie szukać rejestratorki do swojej placówki medycznej? Portal Medica

Jak skutecznie szukać rejestratorki do swojej placówki medycznej? Portal Medica

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko rejestratorki medycznej lub jesteś odpowiedzialny za rekrutację medyczną w swojej placówce. Czyli wiesz jak trudne jest to zadanie. Poświęcasz czas i środki, a z żadnym kandydatem nie możesz dojść do porozumienia. Lub co gorsza, żaden nie pojawia się na horyzoncie. Twoja frustracja rośnie, bo wolny wakat oznacza straty finansowe i problemy organizacyjne.

Jak w takiej sytuacji pozyskiwać kandydatów? Najrozsądniejszym sposobem jest dywersyfikacja metod. Nie chodzi tu jednak o zamieszczanie ogłoszeń wszędzie, gdzie tylko można, tylko o działania celowane. Szukamy kandydatów tam, gdzie mamy największą szansę ich spotkać. W przypadku zawodów medycznych nie warto wiec tracić czasu i środków na ogólnobranżowe serwisy rekrutacyjne. Warto wyszukać te, skierowane tylko do pracowników medycznych. Nowoczesne portale branżowe skupiają wokół siebie cennych kandydatów, bo zazwyczaj mają do zaoferowania największą liczbę ogłoszeń wyłącznie medycznych. A to skraca czas poszukiwań obu stronom – kandydatom i pracodawcom. Poza tym, takie portale mają zazwyczaj do zaoferowania znacznie więcej, niż tylko oferty pracy.

Jest jeszcze powód, dla którego warto korzystać z portali specjalistycznych. Konsultanci rekrutacyjni, którzy są w takich portalach zatrudniani, to osoby z ogromnym doświadczeniem w danej branży. Wiedzą oni nie tylko jak stworzyć skuteczne ogłoszenie rekrutacyjne, ale także jak dotrzeć z nim do jak największej liczby osób potencjalnie zainteresowanych. W czasach rynku pracy kandydata taka wiedza jest nieoceniona.

Portal-Medica tworzą specjaliści w zakresie rekrutacji. Od ponad 8 lat skutecznie pośredniczymy w zatrudnianiu najlepszych specjalistów z branży, wspierając w tym procesie obie strony – kandydatów i pracodawców. Działamy dwutorowo: prowadząc portal skupiający oferty pracy w medycynie i prowadząc agencję rekrutacyjną wyspecjalizowaną w rekrutacji pracowników medycznych.

Dlatego też, dla klientów Medidesk przygotowaliśmy ofertę specjalną na ogłoszenia w naszym serwisie www.portal-medica.pl. Na hasło MEDIDESK specjalnie dla placówek współpracujących z Medidesk udzielamy 40% zniżki na pakiety ogłoszeń na naszym portalu. Promocja obowiązuje do końca stycznia 2021. Warto pamiętać, że pakiety zakupione u nas są ważne przez cały rok od momentu zakupu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu:
biuro@portal-medica.pl
+48 696 059 445
+48 696 059 440

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk