Widok listy

Kalkulator skuteczności Medidesk

Głównym zadaniem aplikacji Medidesk jest wspieranie oraz automatyzacja wszystkich działań związanych z telefoniczną obsługą pacjentów w placówce medycznej.

Choć czasy się zmieniają i możliwości komunikacyjnych z placówkami medycznymi wciąż przybywa, to jednak w przypadku umawiania się na wizytę u lekarza zdecydowana większość pacjentów wciąż wybiera tradycyjną drogę telefoniczną.

Z założenia umówienie wizyty przez telefon nie powinno sprawiać większych problemów. W praktyce jednak pacjenci coraz częściej uskarżają się na:

  • wydłużony czas oczekiwania na połączenie telefoniczne z placówką,
  • problem zajętości linii telefonicznej,
  • brak możliwości dodzwonienia się do placówki.

 

Medidesk to narzędzie wspierające rejestracje medyczne w ograniczaniu do minimum liczby utraconych pacjentów, ze względu na brak odpowiednich narzędzi do ponownego kontaktu z pacjentem w sytuacji niemożliwości odebrania telefonu.

Według wiedzy specjalistów Medidesk, związanych z branżą medyczną od wielu lat oraz dostępowi do danych statystycznych w naszej aplikacji wiemy, że aż

w 90% placówek medycznych nieposiadających Medidesk jedynie 54% pacjentów dodzwania się do placówki medycznej.

Oznacza to, że jeśli w placówce nie monitorowany jest ruchu telefoniczny i rejestracja nie oddzwania na nieodebrane połączenia telefoniczne placówka traci nawet do 46% wizyt.

Kalkulator Medidesk – do czego służy?

Kalkulator Medidesk jest prostym w obsłudze, darmowym narzędziem służącym do oszacowania średniego generowanego przychodu przez placówkę medyczną na podstawie podanych informacji.

Kalkulator ma postać gotowego i uzupełnionego formularza, którym steruje się za pomocą automatycznych suwaków, zwiększając lub zmniejszając podane liczby.

Przykładowy przychód placówki wyliczany jest automatycznie na podstawie podanych przez użytkownika danych:

  • średniej dziennej ilości telefonów od pacjentów kontaktujących się z placówką,
  • średniej szacowanej kwoty za wizytę,

pomnożonych przez 25% (średnia skuteczność umawiania wizyt w placówkach medycznych oszacowana na podstawie danych z aplikacji Medidesk).

Kalkulator skuteczności Medidesk – wypróbuj w praktyce

Wyliczenia to nie wszystko – skorzystaj z analizy potencjału od Medidesk

Wiesz już ile średnio dziennie, miesięcznie i rocznie zarabia Twoja placówka, a ile traci nie monitorując ruchu telefonicznego i nie oddzwaniając na nieodebrane połączenia telefoniczne. Zastanawiasz się jak to zmienić? Jak zwiększyć przychód swojej placówki? Jak zarabiać więcej?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i przekonaj się jak to wygląda w Twojej placówce – zamów bezpłatną analizę potencjału sprzedażowego dzięki której m.in. zweryfikujesz jakość pracy swojej rejestracji, poznasz rozwiązania podnoszące skuteczność umawiania wizyt oraz zwiększysz potencjał na przyrost liczby komercyjnych wizyt i realizacji świadczeń w swojej placówce.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się