Widok listy

Kup bilet na szkolenie – Obsługa wymagającego pacjenta

Zapisz się na szkolenie „Obsługa wymagającego pacjenta. Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach?”– kompleksowe, praktyczne warsztaty dla zespołu rejestracji przygotowujące pracowników placówek medycznych do profesjonalnej obsługi klientów w stresujących warunkach.

Termin: 22 kwietnia 2022 r. godz. 10.00 – 15.00
Miejsce: Centrum CBT, Wołodyjowskiego 74a, Warszawa

Dzięki szkoleniu pracownicy rejestracji:

  • Zyskają wiedzę, praktyczne wskazówki oraz schematy rozmów i zachowań w sytuacjach roszczeniowych, reklamacyjnych i konfliktowych.
  • Wdrożą standardy obsługi, dzieki którym placówka nie straci nawet najbardziej wymagających pacjentów.
  • Opanują stres związany z nieprzyjemnymi lub konfliktowymi sytuacjami w podmiocie ochrony zdrowia

 

Program szkolenia obejmuje 5 modułów:

Moduł 1: Jak nie dopuścić do „trudnych sytuacji w placówce medycznej? (ćwiczenia na żywo skupiające się na komunikacji pracowników z pacjentem, ich wypowiedziach, akcentowaniu, tonie głosu, płynności mówienia oraz stosowanej mimice i gestach)

Moduł 2: Odpowiednie przygotowanie personelu na stresujące sytuacje w ośrodku ochrony zdrowia (praktyczne wykorzystanie metod pomagających dostosować się do sposobu przekazu pacjenta oraz sposoby na wykorzystanie komunikatów łagodzących konflikt w praktyce)

Moduł 3: Praca w rejestracji a… psychologia. Typy pacjentów i odpowiednia komunikacja (warsztat jak rozmawiać z przedstawicielami każdego typu osobowości, by komunikacja była skuteczna i doprowadziła do konsensusu)

Moduł 4: Jak zachować spokój nawet w najbardziej stresujących sytuacjach? (jak uniknąć podstawowego błędu atrybucji i zapanować nad zaogniającą się sytuacją)

Moduł 5: Asertywne działanie w pracy rejestracji medycznej (na konkretnych przykładach i gotowych sformułowaniach poznasz techniki asertywnego stawiania granic w 5 krokach)

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ
tylko teraz szkolenie 199 zł (cena netto za 1 os.)
Cena regularna: 249 zł

Kupi bilet na szkolenie i przygotuj swoją rejestrację medyczną na profesjonalną obsługę najbardziej wymagających pacjentów oraz najczęściej występujące stresujące sytuacje w placówce medycznej.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się