Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Nowości Łukasz Grzanek | 2020-02-13

Medidesk na Targach SALMED 2020!

Czas czytania: < 1 minuta
Medidesk na Targach SALMED 2020!

Wypróbuj Medidesk bezpłatnie!

SALMED – największe w Polsce Targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki. Tegoroczne targi odbędą się 18-20/03/2020 w Poznaniu!

Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny. SALMED umożliwia przedstawicielom rynku medycznego nie tylko promocję firmy i marki wśród profesjonalistów, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów oraz zaznaczenie silnej pozycji na rynku. Z pewnością nie zabraknie również licznych prezentacji nowości rynkowych, które są źródłem postępu technologicznego współczesnej medycyny. Nieodłączny element targów SALMED stanowi program seminariów, specjalistycznych konferencji, jak również warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem profesjonalnej publiczności. Profil tematyczny targów SALMED obejmuje następujące bloki konferencyjne: Zarządzanie, Medycyna Ratunkowa, Rehabilitacja, Laboratorium, Pielęgniarstwo i inne.

Zakres tematyczny:

Jest nam niezmiernie miło poinformować o obecności Medidesk na Targach SALMED 2020!

Z ogromną przyjemnością opowiemy Państwu jak w prosty i intuicyjny sposób e-narzędzie Medidesk ułatwia pracę w placówkach medycznych.

Zapraszamy managerów, kierowników jak i właścicieli placówek medycznych od przychodni stomatologicznych czy salonów medycyny estetycznej po prywatne szpitale oraz kliniki na Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED.

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk