Widok listy

Medidesk na Warsaw Dental Medica Show 01-03.10.2020

Mini warsztaty Medidesk dla managerów podczas targów.

Targi rozpoczynają się o 9:30 w czwartek 01.10 i już tego dnia zapraszamy na pierwsze mini szkolenie, które poprowadzi Iwona Hoszko, koordynator Konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szkoleniowiec. O godz. 10:00 opowie o tym: “Jak dbać o standardy obsługi tak, aby nie tracić pacjentów?”. Tego samego dnia (01.10.2020) o godz. 14:00 Jacek Czapski, trener zarządzania, sprzedaży i umiejętności społecznych przybliży “5 skutecznych sposobów na zwiększenie liczby pacjentów, bez konieczności angażowania dodatkowych środków w reklamę.” Drugiego dnia targów, w piątek (02.10.2020) o godz. 14:00 Urszula Łaskawiec, ekspert ds. szkoleń i rozwoju kadry dla branży medycznej razem z Iwoną Hoszko ponownie przedstawią wskazówki “Jak dbać o standardy obsługi tak, aby nie tracić pacjentów?”. Na koniec targów, w sobotę 03.10 o godz. 15:00 Jacek Czapski opowie o “5 skutecznych sposobach na zwiększenie liczby pacjentów, bez konieczności angażowania dodatkowych środków w reklamę.” 4 mini warsztaty realizowane przez ekspertów Medidesk w ciągu trzech dni targów czekają na osoby odwiedzające wydarzenie.

Gdzie nas znaleźć?

Fuzja Doświadczeń

W tym roku stoisko Medidesk będzie obecne na Międzynarodowych Targach i Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej WDMS wraz z partnerami FuzjiDoświadczeń. Nasze wspólne stoisko z Portal-Medica, Ratyński Design & Build Sp. z o. o., DCC Grygorcewicz i Prawnik Lekarza, to kompleksowa oferta usług dla branży healthcare. Wspieramy branżę medyczną kompleksowym połączeniem usług HR, szkoleń, zarządzania i wsparcia rejestracji medycznych i managerów, opieki prawnej oraz projektowo-wykonawczej podmiotów medycznych. Znajdziesz nas na stoisku E 304a, gdzie zapraszamy na pyszną kawę i rozmowę o możliwościach rozwoju Twojego podmiotu. Przez trzy dni wydarzenia będziemy do Twojej dyspozycji, świadcząc konsultacje z powyższych obszarów.

Bezpieczeństwo podczas targów.

Organizatorzy wydarzenia zadbali o bezpieczną przestrzeń do spotkań biznesowych podczas targów. Dla uczestników przygotowano bezpłatne maski medyczne, kabiny dezynfekujące, zadbano o obecność lekarza, eksperta ds. bezpieczeństwa epidemicznego, oraz przestrzeganie i realizację pozostałych wytycznych GIS w temacie organizacji wydarzeń. III edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Warsaw Dental Medica Show to jedyne stacjonarne wydarzenie dla branży stomatologicznej w Polsce w 2020 r. Zapraszamy do uczestnictwa.

Bezpłatny bilet wstępu na targi WDMS.

Organizatorzy przygotowali bezpłatne wejściówki na targi dla uczestników. Aby skorzystać z wydarzenia, wystarczy zarejestrować się w tutaj – wypełniając formularz i odebrać potwierdzenie mail z kodem QR upoważniającym do wejścia na wydarzenie.

Uczestnictwo w Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej organizowanym podczas targów jest płatne, szczegóły jak i wejściówki dostępne na stronie stronie organizatora https://dentalmedicashow.pl/kongres/

Zapraszamy do rejestracji na targi i odwiedzenia Medidesk na stoisku FuzjiDoświadczeń box E 304a. Do zobaczenia 01-03.10.2020 na Międzynarodowych Targach i Kongresie Stomatologii i Medycyny Estetycznej – Warsaw Dental Medica Show w Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się