Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Medidesk zwycięzcą 3. edycji programu Sieć Mentorów PFR

Medidesk zwycięzcą 3. edycji programu Sieć Mentorów PFR W poniedziałek, 24 lutego 2020 roku w Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyło się oficjalne spotkanie inauguracyjne programu Sieć Mentorów Polskiego Funduszu Rozwoju. Wydarzenie, podczas którego zwycięzcy zakwalifikowani do programu rozwojowego mieli okazję poznać osobiście swoich mentorów, oraz pozostałych uczestników programu. W spotkaniu uczestniczył też zespół ekspertów Medidesk.

Sieć Mentorów PFR, to program łączący właścicieli polskich start-upów z kluczowymi przedstawicielami wielkiego biznesu. Doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą, pomagając uczestników w rozwoju ich kompetencji w pięciu obszarach: budowanie zespołu, marketing, zarządzanie produktem, relacje inwestorskie oraz rozwój biznesu. Tegoroczna, trzecia już edycja skupia się na branży BioTech i TechMed co stanowi obszar zainteresowania Medidesk jako marki tworzącej rozwiązanie dedykowane podmiotom medycznym.

O uczestnictwo w programie Sieć Mentorów PFR jako Medidesk staraliśmy się od grudnia 2019 roku. Naszym mentorem został Pan Andrzej Osuch, Dyrektor ds. Transformacji Biznesowej z Grupy LUX MED. Opieka mentorska w ramach projektu sprowadza się do spotkań konsultacyjnych z obszaru zarządzania produktem i rozwoju aplikacji Medidesk. 

Obszary o których będziemy rozmawiać z Panem Andrzejem Osuchem jest między innymi  przygotowanie aplikacji Medidesk do wymagań i potrzeb dużych sieci medycznych. 

Program Sieć Mentorów PFR

Aplikacja Medidesk ciągle się rozwija, dlatego w odpowiedzi na potrzeby branży opieki zdrowotnej chcemy przeanalizować i przygotować plan wdrożenia integracji produktu z systemami medycznymi klasy HIS/eHR (Szpitalne Systemy Informatyczne / Elektroniczna Dokumentacja Medyczna). 

Dodatkowo, pragniemy wspólnie nakreślić kierunki rozwoju produktu na najbliższe 5 lat, zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym, w odniesieniu do trendów oraz nowych technologii obecnych w branży medycznej.

Przez najbliższe miesiące będziemy nadawali realny kształt naszym celom i założeniom podczas zaplanowanych spotkań z ekspertem Grupy LUX MED.  Uczestnictwo w programie Sieci Mentorów PFR pozwoli nam przyspieszyć realizację najważniejszych celów, które postawiliśmy sobie w 2020 roku. 

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk