Widok listy

Medidesk zwycięzcą 3. edycji programu Sieć Mentorów PFR

Sieć Mentorów PFR, to program łączący właścicieli polskich start-upów z kluczowymi przedstawicielami wielkiego biznesu. Doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą, pomagając uczestników w rozwoju ich kompetencji w pięciu obszarach: budowanie zespołu, marketing, zarządzanie produktem, relacje inwestorskie oraz rozwój biznesu. Tegoroczna, trzecia już edycja skupia się na branży BioTech i TechMed co stanowi obszar zainteresowania Medidesk jako marki tworzącej rozwiązanie dedykowane podmiotom medycznym.

O uczestnictwo w programie Sieć Mentorów PFR jako Medidesk staraliśmy się od grudnia 2019 roku. Naszym mentorem został Pan Andrzej Osuch, Dyrektor ds. Transformacji Biznesowej z Grupy LUX MED. Opieka mentorska w ramach projektu sprowadza się do spotkań konsultacyjnych z obszaru zarządzania produktem i rozwoju aplikacji Medidesk. 

Obszary o których będziemy rozmawiać z Panem Andrzejem Osuchem jest między innymi  przygotowanie aplikacji Medidesk do wymagań i potrzeb dużych sieci medycznych. 

Program Sieć Mentorów PFR

Aplikacja Medidesk ciągle się rozwija, dlatego w odpowiedzi na potrzeby branży opieki zdrowotnej chcemy przeanalizować i przygotować plan wdrożenia integracji produktu z systemami medycznymi klasy HIS/eHR (Szpitalne Systemy Informatyczne / Elektroniczna Dokumentacja Medyczna). 

Dodatkowo, pragniemy wspólnie nakreślić kierunki rozwoju produktu na najbliższe 5 lat, zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym, w odniesieniu do trendów oraz nowych technologii obecnych w branży medycznej.

Przez najbliższe miesiące będziemy nadawali realny kształt naszym celom i założeniom podczas zaplanowanych spotkań z ekspertem Grupy LUX MED.  Uczestnictwo w programie Sieci Mentorów PFR pozwoli nam przyspieszyć realizację najważniejszych celów, które postawiliśmy sobie w 2020 roku. 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się