Widok listy

Medyczne Rewolucje – zgłoś swój udział 

Jeśli szukasz sposobu na poprawę jakości pracy swojej rejestracji oraz zastanawiasz się jak pozyskiwać więcej pacjentów. Weź udział w bezpłatnym programie Medyczne Rewolucje, który przez 14 pomoże zmienić oblicze Twojej placówki medycznej. 

 Czym są i jak przebiegają Medyczne Rewolucje? 

Medyczne Rewolucje to bezpłatny program dla placówek medycznych, które w krótkim czasie chcą wdrożyć najnowocześniejsze standardy obsługi pacjenta i stać się lokalnym liderem na rynku usług medycznych. 

Program Medyczne Rewolucje składa się z 5 etapów 

1. Analiza pracy rejestracji
Bezpłatny audyt pracy rejestracji i audyt marketingowy to pierwszy etap programu Medyczne Rewolucje, który pozwoli na rozpoznanie dolegliwości Twojej placówki. 

2. Wdrożenie aplikacji Medidesk
Po zapoznaniu się z wynikiem audytu, otrzymasz możliwość pracy z aplikacją Medidesk i wspólnie rozpoczniemy proces leczenia dolegliwości. 

3. Szkolenie rejestracji
Wdrożymy plan leczenia w postaci szkoleń online bądź offline z efektywnej komunikacji i dobrych standardów obsługi pacjenta. 

4. Opieka eksperta przez 14 dni
Przez całą rewolucję nasi eksperci zadbają o prawidłowy przebieg leczenia oraz postarają się uleczyć zdiagnozowane dolegliwości. 

5. Podsumowanie rewolucji
Weryfikujemy stan sprzed i po rewolucji sprawdzając kondycję Twojej placówki oraz skuteczność wdrożonego leczenia. 

Korzyści z udziału w programie 

Placówki, które wezmą udział w bezpłatnym programie Medyczne Rewolucje zyskają wsparcie ekspertów z zakresu zarządzania placówkami ochrony zdrowia oraz konkretne rozwiązania usprawniające codzienne funkcjonowanie rejestracji medycznej. 

W ramach programu każdy uczestnik zyska dostęp do:

Warsztat szkoleniowy 

Szkolenie obejmujące weryfikację wszystkich elementów kontaktu rejestracji z pacjentem. Podczas warsztatu zweryfikujemy m.in. sposoby prowadzenia rozmów z pacjentami, formułowanie komunikatów, zaangażowanie rejestratorów oraz finalny efekt w postaci ilości umówionych wizyt. Następnie wprowadzimy dobre standardy obsługi pacjentów oraz ustalimy rolę komunikacji werbalnej i niewerbalnej z pacjentem. 

Narzędzia i analizy 

Dzięki bezpłatnemu wdrożeniu Medidesk otrzymasz niezbędne narzędzie do zarządzania pracą rejestracji i zweryfikujesz skuteczność prowadzonych kampanii marketingowych oraz zyskasz dostęp do raportów z analizy skuteczności umawiania wizyt względem zgłoszeń z różnych kanałów kontaktu: telefon, formularze, e-mail. 

 Autor Medycznych Rewolucji

Mentorem Programu, który krok po kroku przeprowadzi Cię za rękę przez wszystkie etapy Medycznych Rewolucji będzie Urszula Łaskawiec – Certyfikowany trener Umiejętności Miękkich oraz Ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry Medycznej z doświadczeniem w koordynowaniu projektów sprzedażowych, opieki posprzedażowej i komunikacji z klientem. 

  

Zmień oblicze swojej rejestracji medycznej w 14 dni – popraw jakość obsługi pacjentów i zwiększ przychody!  Weź udział w bezpłatnym programie i zachwyć pacjenta obsługą na najwyższym poziomie. 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się