Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Medyczne Rewolucje – zgłoś swój udział 

Medyczne Rewolucje – zgłoś swój udział 

Jeśli szukasz sposobu na poprawę jakości pracy swojej rejestracji oraz zastanawiasz się jak pozyskiwać więcej pacjentów. Weź udział w bezpłatnym programie Medyczne Rewolucje, który przez 14 pomoże zmienić oblicze Twojej placówki medycznej. 

 Czym są i jak przebiegają Medyczne Rewolucje? 

Medyczne Rewolucje to bezpłatny program dla placówek medycznych, które w krótkim czasie chcą wdrożyć najnowocześniejsze standardy obsługi pacjenta i stać się lokalnym liderem na rynku usług medycznych. 

Program Medyczne Rewolucje składa się z 5 etapów 

1. Analiza pracy rejestracji
Bezpłatny audyt pracy rejestracji i audyt marketingowy to pierwszy etap programu Medyczne Rewolucje, który pozwoli na rozpoznanie dolegliwości Twojej placówki. 

2. Wdrożenie aplikacji Medidesk
Po zapoznaniu się z wynikiem audytu, otrzymasz możliwość pracy z aplikacją Medidesk i wspólnie rozpoczniemy proces leczenia dolegliwości. 

3. Szkolenie rejestracji
Wdrożymy plan leczenia w postaci szkoleń online bądź offline z efektywnej komunikacji i dobrych standardów obsługi pacjenta. 

4. Opieka eksperta przez 14 dni
Przez całą rewolucję nasi eksperci zadbają o prawidłowy przebieg leczenia oraz postarają się uleczyć zdiagnozowane dolegliwości. 

5. Podsumowanie rewolucji
Weryfikujemy stan sprzed i po rewolucji sprawdzając kondycję Twojej placówki oraz skuteczność wdrożonego leczenia. 

Korzyści z udziału w programie 

Placówki, które wezmą udział w bezpłatnym programie Medyczne Rewolucje zyskają wsparcie ekspertów z zakresu zarządzania placówkami ochrony zdrowia oraz konkretne rozwiązania usprawniające codzienne funkcjonowanie rejestracji medycznej. 

W ramach programu każdy uczestnik zyska dostęp do:

Warsztat szkoleniowy 

Szkolenie obejmujące weryfikację wszystkich elementów kontaktu rejestracji z pacjentem. Podczas warsztatu zweryfikujemy m.in. sposoby prowadzenia rozmów z pacjentami, formułowanie komunikatów, zaangażowanie rejestratorów oraz finalny efekt w postaci ilości umówionych wizyt. Następnie wprowadzimy dobre standardy obsługi pacjentów oraz ustalimy rolę komunikacji werbalnej i niewerbalnej z pacjentem. 

Narzędzia i analizy 

Dzięki bezpłatnemu wdrożeniu Medidesk otrzymasz niezbędne narzędzie do zarządzania pracą rejestracji i zweryfikujesz skuteczność prowadzonych kampanii marketingowych oraz zyskasz dostęp do raportów z analizy skuteczności umawiania wizyt względem zgłoszeń z różnych kanałów kontaktu: telefon, formularze, e-mail. 

 Autor Medycznych Rewolucji

Mentorem Programu, który krok po kroku przeprowadzi Cię za rękę przez wszystkie etapy Medycznych Rewolucji będzie Urszula Łaskawiec – Certyfikowany trener Umiejętności Miękkich oraz Ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry Medycznej z doświadczeniem w koordynowaniu projektów sprzedażowych, opieki posprzedażowej i komunikacji z klientem. 

  

Zmień oblicze swojej rejestracji medycznej w 14 dni – popraw jakość obsługi pacjentów i zwiększ przychody!  Weź udział w bezpłatnym programie i zachwyć pacjenta obsługą na najwyższym poziomie. 

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk